Благодійний проект “Кімнати позитиву 2.0”

Home / Проект / Блог / Благодійний проект “Кімнати позитиву 2.0”

 

На даний момент продажі книги не є комерційними.

Благодійний проект “Кімнати позитиву 2.0”

Ціль книжкового проекту OnePaperBook зібрати кошти для ремонту дитячих кімнат у чотирьох українських лікарнях (Рівне, Харків, Івано-Франківськ, Дніпро). Це благодійний проект фонду “Відкриті очі”, який вже має досвід облаштування таких кімнат. Сьогодні всі кошти від продажу книги спрямовані на рахунок проекту “Кімнати позитиву 2.0” (https://openeyes.org.ua/uk/projects/26079).

На сайті благодійного фонду “Відкриті очі” ви можете ознайомитися із звітністю по процесу збору коштів та дізнатися імена людей, які вже наблизили день появи дитячих кімнат в лікарнях чотирьох українських міст.

Що таке Кімната позитиву?

Це яскравий, комфортний та функціональний простір для дітей, які є пацієнтами дитячих лікарень і можуть там весело проводити час, читати, наздоганяти шкільні заняття, займатись творчістю, а головне – отримувати позитивні емоції, які сприяють їх швидшому одужанню.

Чому «Кімната позитиву 2.0»?

Впродовж 2016-2017 років ми вперше реалізували такий проект у Вроцлавській дитячій клініці ендокринології та діабетології, вул. T. Халубіньскєго, 2a., разом з АсоціацієюPozytywne.comяка впроваджує такі зміни у дитячих відділеннях лікарень Польщі. Отримавши такий хороший досвід, ми вирішили продовжити цю справу в дитячих лікарнях України і створити Кімнату позитиву для маленьких пацієнтів одразу чотирьох лікарень країни.

Співпраця з партнерами та друзями Фонду

Іван Лешко – SoftServe VP Client Success, нещодавно видав свою книжку “Common sense по-українськи”. Всі кошти від проданих примірників буде передано автором на реалізацію нашого благодійного проекту. Купуючи цю книгу, ви маєте можливість не лише розвинути в собі лідера, а також долучитись до створення кімнат дитячого дозвілля для маленьких пацієнтів одразу чотирьох лікарень України (Івано-Франківськ, Рівне, Харків та Дніпро).

Частину коштів також було зібрано у партнерстві з конференцією IT Weekend Ukraine, організатори якої передали 25% від вартості проданих квитків на втілення проекту!

 

.