Суперечка

Home / Blog / Суперечка

Є люди, які будуть доказувати власну “НЕправоту” видаючи її за “правоту” до сконання, але не віступлять від дурно-принципів. І саме не сперечаються, а доказують правоту. Здорові суперечки призводять до вирішення різного роду питань та погоджень, але “здорова суперечка” передбачає розуміння і слухання одне одного та спокійну дискусію.

Перед тим, як почати суперечку, необхідно чітко вирішити, а воно потрібно мені? Який результат я отримаю із цього? Відповідь проста: не починайте сперечатись, якщо в цьому не має необхідності. В кожному запеклому доказуванні “правоти”, кожен із учасників суперечки стає ще більше переконаним у власній правоті, чим до початку суперечки. Той, кого вдалось дотиснути супроти його волі, залишається при власному переконання назавжди.

Ви ніколи не виграєте суперечку. У ній немає переможців. Ну, припустипо ви навели аргументи, що вартують уваги, а не маніпулятивні означення, і довели власну правоту. І що далі? ви думаєте що людина, яку ви перемогли/принизили коли-небудь буде на вашій стороні. НІ, в неї чітко зароджується інстинкт помсти.

Є просте правило сейлів: “уміння продати – це не уміння переспорити…”.

Навколо є ціла купа розумних та унікальних людей із різними поглядами, і не обов’язково, що вони не праві, якщо думають інакше ніж ви. Чим більше людей ми намагаємось зрозуміти, тим більше прихильників здобуваємо для себе. Світ кулястий.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *