Віра в людей

Home / Blog / Віра в людей

Абстрагуючись від церкви та релігії, люди безперечно по своїй суті завжди в щось вірять. Там де є багато церков то вірять в Бога, там де їх немає то в Партію Регіонів, там де поширене православ’я головного мозку то або в митрополита, або в путіна, там де іслам то в локальних вождів, адже пророка заборонено малювати на плакатах, і так далі.

Кожен за себе вирішує, у кого/що вірити, але навіть завзяті атеїсти вірять в якийсь символ поклоніння. Просто люди у своїй сутності поділяються на тих хто визнає, у що вірить, і тих, хто приховує це. В науку можуть вірити науковці, які живуть цим і які розуміють глибинну суть природи, а середньостатистичні випускники ВУЗу (типу політехнічний чи український національний) нічого спільного із вірою в науку не мають – це не більше, ніж популізм.

Людська поведінка завжди пристосовується та іде меншим шляхом супротиву. Відповідно, якщо щось потребує зусиль і обмежень власних бажань, то людина стає в опозицію до цього. Людям набагато легше прочитати художню книжку на кілька сотень сторінок про код Два Вінчі і повірити в це, ніж тисячам сторінок книги, яку писали десятками століть і передавали мудрість становлення суспільства, як такого.
Тому якщо, як мінімум віритимемо в людей навколо нас не піддаючи критиці їх переконання, то це дасть неабиякий поштовх нашому суспільству.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *