Терпимість черг…

Home / Blog / Терпимість черг…
Вміння спокійно стояти в черзі – це половина довершеності демократичного суспільства.

От гіпотетичний випадок: в аптеці є дві каси і відповідно стоїть одна черга і по порядку люди підходять до каси, яка звільняється. Приходить молода пара і стають в одну із кас ігноруючи одну загальну чергу. На прохання стати в кінець черги зразу задають запитання “а черга в яку із кас?” отримують відповідь “в одидві!” І тут в людей ламається світогляд, як на дві каси може бути одна черга – це неможливо, це ж тоді усі ріві і нікому не випадає нагоди впихнутись попереду тих хто прийшов раніше. І відповідно вони починають припиратись чому не дві черги і всіма силами намагатись заштовхатись наперед хоч когось. В результаті створюють сварку, переходять на общєпанятний і кількаповерховий мат.
І це оточує нас, відсутнє терпіння стояти в черзі, завжди аби на крок попереду інших використовуючи обманливі методи.
Та що там аптека та в кабінет до кожного лікаря стоїть загальна черга і черга тих хто без черги.
І неможливо погодитись, що не створені умови середовища і винна влада або чиновники або мер. Навіть коли літак прилітає в Мюнхен, на першому секуріті чеку штовханина і забіг, хто швидше займе чергу, а потім дві години сидітиме в терміналі із відчуттям, я все таки вирав 5 хвилин розштовхуючи інших.

Людина, яка не може вистояти в черзі поважаючи інших, їй плювати на те хто керує цією державою чи містом і кого виберуть на наступних виборах.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *