Робити можна тут…

Home / Blog / Робити можна тут…
Найкращий доказ того, що в Україні із допомогою українських рук і місцевого шлаку підпираючи палицями капіталізму можна зробити продаваємий продукт і бути попереду усілякої історично національної субкультури – це черги вечорами в Макдональдс. Каждої, каждої п’ятниці на Володимира Великого стоїть корок на дорозі із 40-50 авто в черзі до Макдрайву.
Львівський Макдонадьдс вирощує курячі хрящі і бебехи і яйця, які потім меле на фарш, десь отут біля Львова на якійсь Городоцькій птахофермі.
І результат на лице – воно напевно якісне, вміру смачне та дешеве, адже неможливо щоб стільки людей стояли в черзі за поганим продуктом.
От здавалось би, ніхто ж місцевим жителям не заважає відкрити аналогічність, не гуцульську гражду, не гетьманську садибу, не кафе затишок, а простий заклад швидкого і якісного харчування. Але побутує стереотип, що відкрити кафе зі смачною та дешевою їжею – це потрібні чари та приналежність до родини мера та лінкання до історії гетьманів чи величі поміщиків, хоч от солюшен прямо перед очима.

Приклад аналогічного локального успіху є тільки один БігБургер на дудаєва та Пиріжкова Леся на привокзальній. Хто там не був у студентські роки – обов’язково сходіть тепер.

 

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *