Секретний соус… діменшен #1

Home / Blog / Секретний соус… діменшен #1

В менеджменті міськрадою, державою, магазином, фейсбуком або світом є багато спільного та одинакового, просто маштаб інший.
Одна із сутностей для ефективного управління та плідного розвитку структури – це вміння вчасно сказати “ні”.
Звичайно, завжди потрібно мати план дій А і не забувати про план В, прислухатись до оточуючих та іншої думки. Але завжди, в будь який час, в будь якій ситуації потрібно мати силу волі та вміння сказати ні тим, хто цього заслуговує.

Кожен раз, коли такі люди вчасно отримують відповідь, світ довкола стає краще.
Потрібно вчасно відповісти ні знайомим, які в нападі патріотизму вирішили зайнятись волонтерською діяльністю, співробітникам, які придумують нову корпоратичну культуру, потрібно послати подальше громадських активістів, які протестують проти ремонту дороги, клієнта який щирими обітцянками обманює десятий раз і так далі.
Менеджмент – це мистецтво сказати ні.

П.С.
дуже хорошим прикладом була ситуація коли Стів Джобс виступав перед муніципалітетом Купертіно, щоб отримати офіційний дозвіл на будівництво нового супер іноваційного офісу Епл. І один із чиновників запитав чи Епл покриє фрі вайфаєм ціле містечко, на що був посланий далеко в прекрасній елегантній та дипломатичній формі. Хоч той вайфай і коштував би Еплу 0.0000000001% бюджету нового офісу, але це якраз і є мистецтво сказати ні в правильний момент.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *