Уся органічна їжа – це просто новий виток розвитку хімічної галузі…

Home / Blog / Уся органічна їжа – це просто новий виток розвитку хімічної галузі…

Стереотип про те, що зараз повсюду хімічна індустрія зіпсувала усе і люди більше не живуть так довго, як у давнину. Але це не більше ніж пуста балаканина.
Більшість людських скелетів, які викопували археологи помирали не пізніше 35 років. Більшість фараонів померли до 30. Оспівана довгожителька красуня клеопатра не прожила і 40 років. Середньовічні царі помирали природньою смертю в 30. П’ятидесятирічні люди вважались старцями і їх цінували, бо вони були десятком із мільйона.
Реалії України дитинства моєї бабусі: в сім’ях народжували десяток дітей бо до дорослого віку доживали двоє, троє. Не було ні медицини і взагалі тодішня культура була, як у Спарті: сильна дитина виживала, слабка помирала.
Багато людей думає, що цигани загартовара раса, яка переносить морози, холод, викиди вихлопів на перехрестях, недоїдання. Ага, зараз переносить, але так само як у середньовіччя, більшість дітей не доживають до підліткового віку, переживші підлітковий вік – доходять в 30. Сорокарічні старці стають баронами.
Японці чемпіони по середньостатистичній довговічності пересічного жителя завдяки тому, що почали розвивати хімічну індустрію ще 70 років назад.
Тому наступного разу якщо хто приводитиме приклад якоїсь бабусі яка на 104 році життя п’є сто грам і колядує, то це одиничні випадки тих дітей, які вижили один із кілька тисяч народжених в минулому столітті. І заслуга 104-го року життя якраз і є набання цивілізації та хімічної промисловості.
П.С.
Навіть харчуючись в макдональдсі людина проживе довше за клеопатру. І взагалі уся органічна їжа це просто новий виток розвитку хімічної галузі.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *