Незайманість, вона повсюду

Home / Blog / Army / Незайманість, вона повсюду

“Я ніколи не зрозумію людей, які замотують пульт в целофан…” – вигукує власник iphone із заклеєним захисною плівкою екраном, а із нього насміхається власник Мерседеса, в якого весь периметр автомобіля заклеєний захисною плівкою від подряпин.

Психологічний бар’єр не дозволяє переступити скреп і повноцінно користуватись річчю.

Як можна користуватись предметом і в той самий час боятись зіпсувати його товарний вигляд? Тому що телефон не буде виглядати, як новий, але ж із плівкою він виглядає теж паршиво. Ментально ми перетворюємось на вічних продавців Волмарту із Спрінфілда, які відповідають за те, щоб не було подряпин на товарі із вітрини, інакше ніхто не купить. Ну зрозуміло, чого магазин оберігає, а навіщо свою власну річ оберігати, як зіницю ока..?

Але ж екран айфона подряпається, так саме так! Вони для цього і зроблені, щоб ними користуватись на усі 100%, а потім здати в утилізацію використаний, тому що користована річ не дорівнює новій, навіть якщо після целофану. А також існує закон Мура який вчить, що технології кожного року стають в два рази кращі, і в два рази дешевші, незалежно від їх зовнішнього вигляду.

– Інженери та дизайнери Мерседесу два роки сиділи на мітингах пропрацьовуючи кожен міліметр, вгин і відтінок, а бережний юзер заклеїв бронеплівкою.
– Інженери Епла та Самсунга цілий рік робили прототипи нового корпусу телефона, ще тисяча працювала в лабораторії над сплавом металу, щоб він був зручний в руці і не скользив, а ми його в пластиковий чехол.
– Джобс сотні годин витратив, купив десяток лабораторій, щоб знайти скло, яке буде миттєво реагувати на дотик пальця і міцне як тарілки люмінарк, а ми його в захисну плівку за 70 гривень.
– Бітлз написали черговий шедевр, а ми його не будемо слухати, бо заноситься і не буде більше таким новим.

За цим усім стоїть неймовірна праця мільйонів кваліфікованих людей, а людям все одно головне незайманість.

 

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *