Довіра = Швидкість

Home / Blog / Довіра = Швидкість

Недавно я вечеряв із інженером із сусіднього відділу і отримав від нього просте запитання: “а як виглядає твій робочий день?” Я не думаю, що усі люди розуміють, чим я займаюсь і які проблеми вирішую. Мені потрібно знати, що відбувається довкола, і це є мінімальна необхідність для успіху. Якщо я не чую від співробітників того, що їх турбує, або що вони хочуть сказати, то у мене немає розуміння, як працює компанія. Чи це позитивна, чи негативна інформація, мені потрібно знати її із усіх можливих рівнів.

Тому я підтримую політику відкритих дверей (відколи я переїхав в окремий офіс) та прочитаних листів від самого початку.

Якщо хтось має ідею, скаргу, чи проблему, і хоче висловитися, висловити думку про те, чи інше, то мої двері відкриті для розмови. Це філософія, яка дуже добре працювала протягом усієї моєї кар’єри. Я не думаю, що можна постійно вигравати у бізнесі, не маючи належних співробітників в команді і не надаючи їм можливості грати свою роль. Ідеї можуть приходити звідусіль.

У мене завжди відкриті двері. Неважливо, що відбувається всередині в кімнаті, будь-який працівник може зайти в будь-який момент. Усі важливі мітинги в 90% випадків можуть бути перервані на кілька хвилин, щоб поговорити зі співробітником, який прийшов “пішки” (усі ми переживали ті моменти, коли приходиш в аптеку купити ліки, а аптекарка по телефону консультує іншого клієнта, і ти стоїш такий: “агов, леді, я тут пішки до вас прийшов! а отой навіть із дому не вийшов!  я в нижчому пріоритеті…”). 99% співробітників вже давно звикли, що двері завжди відкриті. Тільки нові приходять і намагаються їх закрити, але у дверях стоїть рулон скотчу, який людина не бачить його з першого погляду. Весь час двері трішки прогинаються – все таки я чекаю коли цей 1% людей нарешті зламає двері.

І так, я вірю в свою політику відкритих дверей так сильно, що на якомусь етапі я намагався перейти на наступний рівень – політику примусовових зустрічей, які б дали ще більше розуміння, ще більше відносин, ще більшого комфорту, взаєморозуміння та поваги в організації.

Водночас немає нічого поганого в цифровому спілкуванні. Усі, хто шарить картинки порівняння лавки у дворі із чатівкою, чи мають ностальгію за старим живим спілкуванням, якісь кумедні. Світ іде вперед і краще, щоб люди доносили інформацію хоч якимось каналом, ніж зовсім ніяким. Тому в мене ніколи не буває більше 5-10 непрочитаних листів чи звернень без відповіді. Ніколи не буває більше, ніж 3 пропущені дзвінки і так далі. У мене немає забуканої години в календарі кожного дня, щоб відписувати на листи – це безперервний процес.

Я думаю, що спілкування та прозорість ведуть до довіри, і я думаю, що довіра веде до швидкості. Усі оті байки про лідерство, мотивації, усілякі методи то добре, але от що справді дозволяє швидко рухатись в сучасному світі, так це довіра.

ДОВІРА = ШВИДКІСТЬ.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *