Перед тим, як видати книжку “Common Sense По-українськи”

Home / Blog / Army / Перед тим, як видати книжку “Common Sense По-українськи”

Перед тим, як видати книжку “Common Sense По-українськи” OnePaperBook в мене був список людей, які точно мають її отримати. Так як книжка написана для того, щоб ростити лідерів в Україні і вести нас ближче до Заходу, то звичайно у списку були Петро Олексійович та Андрій Іванович (пана прем’єр-міністра туди не додавав, бо чомусь я не думаю, що в нього є час читати книжки).

І звичайно потрібно знайти шлях, як добратись до президента чи мера, щоб подарувати книжку. І вуаля, виявляється в Україні є закон, який зобов’язує видавництво присилати екземпляр книжки: Президенту України, у Верховну Раду та Кабінет Міністрів. Стосовно двох останніх то у них є такі собі бібліотеки, як музей капітал-шоу Поле Чудес, і я дуже сумніваюсь, що міністри чи депутати коли-небудь відвідують ці бібліотеки, тому мої книжки там лежатимуть на полицях роками. А от Петро Порошенко отримав.

Моя суб’єктивна рекомендація усім його політичним конкурентам дістати теж цю книжку і прочитати, інакше він уже попереду вас, бо знає секрет. Так як одночасно я є порохоботом в Україні і садовоботом у Львові, то шукаю порад, як доставити книжку Андрію Івановичу і урівняти його сили із Петром Олексійовичем.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *