5 секунд, які змінять твоє життя

Home / Blog / Army / 5 секунд, які змінять твоє життя

Від банкрутства до успіху

Мел Роббінс була успішним адвокатом, але щось пішло не так. Одного дня її чоловік вирішив розпочати власний бізнес. Проте, після чергового розширення бізнесу він зазнав фінансових втрат. Колись успішне подружжя Роббінсів відчуло, що насправді означає банкрутство. Мел не боїться публічно говорити про цей період свого життя. Саме він підштовхнув її до змін, першої книжки “Stop Saying You’re Fine”, а згодом і до другої – “Five Second Rule”. Книжка про правило 5 секунд стала світовим бестселером, а Мел найпопулярнішим публічним спікером.

Правило 5 секунд

Правило 5 секунд

Одного холодного ранку, замість того, щоб знову і знову вимикати будильник, Мел вголос проказала “5, 4, 3, 2, 1” і різко встала з ліжка. Напередодні вона дивилась передачу про запуск ракет NASA і вирішила скористатися зворотнім відліком для того, щоб розпочати нове життя. На той момент Мел болісно переживала банкрутство і не знала, що робити зі своїм життям.

Як працює правило 5 секунд? Мел каже, що кожне рішення ви приймаєте впродовж 5 секунд. Найчастіше у внутрішних дебатах перемагаєте не ви, а ваші сумніви та страхи. Зворотній відлік зупиняє хід ваших думок і ламає мисленеві паттерни. Можна по різному ставитися до цієї ідеї, але найголовніший меседж цього правила – проживати кожну секунду свого життя більш усвідомлено. Потрібно усього 5 секунд, щоб повернути собі контроль над своїм життям.

Викиньте ідею мотивації із голови!

“Мотивація – це сміття!” – так звучить найпровокативніша теза Мел. Чому? Тому, що наш мозок не хоче погоджуватися на те, чого боїться. Чекати на те, що одного дня ми будемо достатньо мотивованими, даремна трата часу. Вибір простий: діяти, або не діяти. Кожну секунду нашого життя ми робимо цей вибір.

Робіть те, що заряджає вас енергією!

Як зрозуміти, чим варто займатися в житті? Прослідкуйте, чи відчуваєте ви додаткову енергію, коли виконуєте  те чи інше завдання. Якщо так, то робіть це щодня. Збільшуйте “енергетичні запаси”. Уникайте справ, людей та подій, що виснажують вас, і залишають відчуття спустошеності. Робіть те, що заряджає вас енергією щодня!

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *