Презентація другого видання “Common sense по-українськи” у Львові

Home / Blog / Army / Презентація другого видання “Common sense по-українськи” у Львові

 

Нещодавно вийшло друком друге видання «Common sense по-українськи». Перший тираж книги розійшовся за два тижні. Команда проекту щодня отримувала запити читачів на друге видання. Так, 22 листопада 2017 р. в Центрі Шептицького у Львові відбулася офіційна презентація «Common sense по-українськи».

Презентація у Центрі Шептицького

Про що ми говорили під час презентації? Про якості, які слід розвинути в собі, щоб стати лідером. Про те, чому українському суспільству потрібні лідери. Про секрети комунікації успішного лідера.

Для чого існує книжка «Common sense по-українськи»?

Автор книги Іван Лешко прагне збільшити кількість лідерів в Україні та прикладає для цього практичні зусилля. Західне суспільство має значну більшу частку лідерів на верхівці суспільної піраміди. В Україні ж кількість лідерів заледве сягає 2%, тоді як в західних суспільствах їх близько 9%. Чому це важливо? Тому що кількість лідерів прямо впливає на швидкість руху українського суспільства до Заходу. Ми все ще живемо за правилами соціалізму, тоді як лише капіталізм веде до якісного покращення рівня життя.

Автор – Іван Лешко

Ви можете впливати на розвиток своєї компанії!

З 200 людей лише 1 людина знає, скільки коштує грошова цінність результатів роботи для компанії. Найчастіше люди не мають жодного уявлення про фінансове становище компанії, у якій працюють. Чому це важливо? Тому що ви не маєте відчуття приналежності до справ компанії, ви певною мірою байдужі, а відтак недостатньо мотивовані на більшу віддачу для компанії. Тим самим виходить, що і ви окремо, і компанія окремо. Дізнаватися більше – це якість лідера.

Секрети комунікації: ефект сірої правди

Секрети комунікації

В суспільстві не прийнято завжди говорити правду. Це не означає, що обман є схваленою комунікативною практикою. Насправді існує ефект сірої правди. Він полягає у тому, що ви не кажете усієї правди, поки вас не запитують про неї. Ви кажете правду, але не всю. Це секрет ефективної комунікації, застосуйте його і досягайте результатів у складних перемовинах.

Читайте нобелівських лауреатів!

Наприкінці презентації Іван закликав усіх присутніх читати нобелівських лауреатів як це робив і робить Барак Обама. Не кожному будуть зрозумілі книжки з фізики чи математики, але завжди є галузі літератури та суспільних чи політичних наук. Чим більше ви читаєте, тим краще ви аналізуєте, що відбувається і куди рухається цей світ. Читайте, аналізуйте, діліться ідеями!

Ми щиро вдячні усім, хто знайшов час і прийшов на зустріч з автором книги, незважаючи на погану погоду та пробки 🙂 Дякуємо, що Ви з нами!

 

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *