Спільний благодійний проект OnePaperBook та фонду “Відкриті очі”

Home / Blog / Army / Спільний благодійний проект OnePaperBook та фонду “Відкриті очі”
Анна Малик та Уляна Будинкевич, як і решта команди Благодійного фонду «Відкриті очі», серед іншого займаються втіленням фандрейзингових ініціатив для реалізації благодійних проектів. Цього разу дівчата працюють над фандрейзинговою кампанією у співпраці зі своїм колегою Іваном Лешком, який видав книгу «Common sense по-українськи», і весь дохід від продажу передає на благодійний проект «Кімнати позитиву 2.0» . Давайте з ними знайомитися!
 
Дівчата, розкажіть про Благодійний фонд «Відкриті очі».
 
Уляна та Аня: Благодійний фонд «Відкриті очі» засновано компанією SoftServe. Ми втілюємо проекти, які ініціюють працівники компанії, а також у співпраці з різними міськими установами та організаціями. Робимо зміни тут і зараз, змінюючи тим самим українське середовище на краще і даючи можливість людям робити добрі справи, розвивати країну своїми руками.
 
На який благодійний проект спрямовані кошти від продажу книги Івана?
 
Уляна та Аня: Ми з Іваном вирішили разом працювати над проектом «Кімнати позитиву 2.0» ( https://openeyes.org.ua/uk/projects/26079 ). Мета проекту – облаштувати сучасні кімнати для дитячого дозвілля в чотирьох дитячих лікарнях України (Рівне, Івано-Франківськ, Дніпро і Харків). Першу таку кімнату ми зробили у Вроцлаві (https://openeyes.org.ua/uk/projects/25270). Всі запитують чому саме там. Це була ідея наших співробітників з Вроцлава – зробити таку кімнату у співпраці з Асоціацією Pozytywne.com (http://pokojezyczliwosci.pl), яка спеціалізується саме на створенні таких кімнат у польських лікарнях. Важливим є те, що концепція кімнати розроблялась у співпраці дизайнера, психолога, лікарів, педагогів і на виході лікарня отримує правильно зонований та наповнений простір для якісного дозвілля маленьких пацієнтів, що на психологічному рівні допомагає дітям боротись з важкими хворобами, оскільки наповнює їх важкі лікарняні будні позитивом і кольором.
Після такого обміну досвідом і експертної підтримки з боку Pozytywne.com ми вирішили продовжити цю ініціативу в Україні, але масштабувати її одразу на чотири міста. Зараз розпочато ремонт таких кімнат у дитячих лікарнях Рівного та Дніпра, найближчим часом також почнемо ремонт в Івано-Франківську та Харкові. Для втілення цього проекту нам потрібно зібрати біля 600 тисяч гривень, з яких станом на сьогодні зібрано вже 270 тисяч.
 
Що вас мотивує займатися проектом «Кімнати позитиву 2.0.»?
 
Уляна та Аня: Коли бачиш жорстоку реальність і розумієш, що спільними зусиллями можеш змінити її на позитивну, а також бачиш, що цього прагне багато твоїх колег, друзів та свідомих людей, то це є найкраща мотивація. Особливо коли позаду вже багато таких результатів.
 
Розкажіть про спілкування з читачами книги.
 
Уляна та Аня: Людей приємно дивує і додає їм ще більшого бажання придбати книгу той факт, що всі кошти від продажу йдуть на підтримку благодійного проекту. А читаючи та слухаючи відгуки на книжку, розуміємо, що Іван «попав в десятку», і ця книга є гарним інструментом для самоаналізу, виходу з власної «зони комфорту», апгрейду лідерських навичок і життєвих принципів теж, одним словом – просто про складне, але з цитатами на все життя 😉
 
Що вам найбільше запам’яталося з книжки?
 
Уляна та Аня: Принцип роботи атомної електростанції!

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *