Зустрічі із читачами книги у Львові та Києві

Home / Blog / Army / Зустрічі із читачами книги у Львові та Києві

 

Кінець листопада початок грудня був насиченим на презентації книги “Common sense по-українськи” у Львові, Києві та на IT Weekend в Чернівцях та Харкові. Після успішної презентації другого видання у Львові в Центрі Шептицького (22 листопада), книжка була ще раз представлена в рамках Lviv Project Management Day 25 листопада.

Учасники LVIV PM DAY
Презентація книжки

Іван Лешко був одним із спікерів на Lviv Project Management Day – найбільшій в Україні конференції присвяченій проектному менеджменту в ІТ. Конференція відбулася у Львові на стадіоні Арена Львів. У ній взяли участь 400 проектних ІТ-менеджерів та 50 спікерів, які є успішними фахівцями у своїй сфері. За результатами голосування учасників конференції Івана Лешка було обрано найкращим спікером Lviv PM Day 2017.

Іван Лешко – найкращий спікер LVIV PM DAY

Під час конференції було представлено благодійний проект фонду Відкриті очіКімнати позитиву 2.0.. Саме на реалізацію цього проекту йдуть кошти від продажу другого тиражу книги “Common sense по-українськи”. Команда OnePaperBook та БФ «Відкриті очі» щиро вдячні за підтримку благодійного проекту!

Благодійний фонд “Відкриті очі”

Згодом, 6 грудня відбулась презентація ідей книги в Києві. В одному із розділів йдеться про те, що довіра веде до швидкості та кращої продуктивності команди під час виконання будь-якого проекту. Як це працює дізналися всі, хто знайшов час прийти на зустріч 6 грудня.

Зустріч у Києві

Також запрошуємо переглянути презентацію книжки на львівському телебаченні у програмі “Доброго ранку, Львове!” 28 листопада:

Доброго ранку, Львове

"Розвиток нації глобально можливий лише тоді, коли люди подорожують" Ivan Leshko має на меті збільшити прошарок лідерства в Україні. Хочете дізнатись як? Читайте «Common sense по-українськи» #доброгоранкульвове

Posted by Доброго ранку, Львове on Tuesday, November 28, 2017

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *