Астрономи знайшли ще одну Землю

Home / Blog / Астрономи знайшли ще одну Землю

Читайте Common Sense По-українськи

В продовження теми Ілона Маска і навіщо він стріляє в космос ракети та закопує туди мільярди грошей. Все просто, нам потрібно знайти шлях і навчитись подорожувати не лише в межах сонячної системи, а також за межі, там цікаво та можливе продовження нашої цивілізації.

 
Ще кілька років тому космічний телескоп NASA виявив планету, яка своїми характеристиками схожа до Землі, що обертається по орбіті разом ще з кількома планетами навколо зірки схожої на Сонце в зоні Goldilocks нашої галактики. Кеплер-186f знаходиться близько 500 світлових років від Землі в сузір’ї Cygnus (про світлові роки опишу пізніше, що то таке і наскільки велике).
 
Можлива зона проживання, також ідентифікована, як Goldilocks – це область навколо зірки, тобто Сонця, в межах якої, планетарно-масові об’єкти (наприклад схожі на Землю) з достатнім атмосферним тиском (можна буде дихати без скафандра) можуть підтримувати рідку воду на поверхні планети (вода є джерелом життя на Землі).
 
В цілому вчені прогнозують, що у нашій галактиці Чумацький Шлях є ±40 мільярдів планет схожих на Землю за своїми характеристиками і теоретичними шансами існування життя. Кеплер-186f перша із цих 40 мільярдів досліджена із допомогою фізики, математики та астрономії, чим в якійсь мірі підтверджує гіпотезу можливості колонізації інших планет.
 

Що це значить для нас?

 
Як раніше казав біля Kepler-186f, існує ще 4 планети, і вони вп’ятьох оточують зірку у системі Kepler-186f. Що це означає, якщо зірка яку вони оточуть близька до характеристик нашого Сонця, тоді ймовірність життя на цій планеті експоненціально зростає, а ми можемо туди переселитись.
 
“Сьогодні ми знаємо лише одну планету, де живе життя – це Земля. Коли ми шукаємо життя за межами нашої Сонячної системи, ми наголошуємо на виявленні планет із особливостями, які імітують Землю”, – сказала Еліса Кінтана.
 
Але це сценарій коли ми шукаємо схожі планети до Землі, а що якщо є інші біологічні види, які змогли розвинути цивілізації за інших умов відмінних від земних? Про це якось згодом спробуємо подумати.
 
Ілон це той хто намагається покласти фундамент подальшому розвитку за межі нашої планети.

Читайте Common Sense По-українськи

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *