Керуй своїм часом: правила гри

Home / Blog / Army / Керуй своїм часом: правила гри

Читайте Common Sense По-українськи

Бери і роби!

Все зводиться до одного – бери і роби! Спробуй свідомо взятися за найважче в списку (найбільш велику й гидку жабу як каже Брайан Трейсі). Якщо ви не встигаєте стільки, скільки взяли на себе, то іноді потрібно сказати чомусь «ні», щоб встигати виконати справді важливе. Завжди буде замало часу і забагато завдань на добу. Не скаржся.

Керуй собою, а не часом

Проблема не в тому, що в добі лише 24 години. Проблема в тому як ми розпоряджаємося собою як ресурсом. На що витрачаємо свою життєву енергію? Якщо з цим проблеми на поміч прийде сувора занудна жінка на ймення Дисципліна.

Жонглюй пріоритетами

Сьогодні ми балансуємо на межі. Сім’я, робота, додаткові проекти. Десь помилишся завалиться все. Поділяйте свій день на чіткі відрізки часу. Керуйте своїм часом не кількісно, а якісно. Оберіть лише 2-3 найголовніші для вас особисто пріорітетні сфери. Щодня виділяйте 30 хв, щоб просунутися вперед в чомусь одному.

Прокрастинація не завжди шкідлива

Дослідження засвідчили, що іноді прокрастинація це добра ідея. Виявляється, що прокрастинуючи наш мозок все ще обдумує завдання. Після одного із експериментів групи людей, яких попросили вирішити певну проблему, запропонували кращі рішення просто послухавши музику якийсь час. Проте, не забувайте, що прокрастинація може стати звичкою. Причина не в роботі, а в тому, що ви переконали себе, що не здатні з нею впоратися.

У цьому відео Мел каже, що найчастіше прокрастинація це ідеальний спосіб втечі від стресу не пов’язаного з роботою. Можливо, ситуація вдома не найкраща. Можливо, у вас є інші проблеми, які ви не можете вирішити швидко. Саме тому ви прокрастинуєте – каже Мел. Що робити? Перестати забороняти собі думати про проблему чи почуватися так як ви насправді почуваєтеся. А тоді попрацюйте 5 хв  і відчуєте, що вам хочеться продовжувати!

Бажаємо вдалого керування часом і собою! Все можливо!

Читайте Common Sense По-українськи

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *