McLaren MCL33 F1 2018

Home / Blog / Formula1 / McLaren MCL33 F1 2018

Читайте Common Sense По-українськи

Хребет команди зламав ще Вітмарш його паршивою менеджмент тактикою і мільйоном процесів загальмував все що можна (то я в Лондоні якось за пивом розмовляв із хлопакою чякий то бачив на власні очі). І це почалось із останнім ГранПрі 2008 де вони перебрали весь болід Люїса – кожну деталь, щоб не сталось технічних проблем. Отакі класні процеси допомагають в останььому гранпрі виграти чемпіонат, але нікуди не годяться для швидкої розробки нового. Одна із причин чому Honda зафейлилась у співпраці із McLaren в тому що для зміни однієї маленької деталі, японці мусіли пройти 100 стадій погодження. Так японці фейлили, але не були готові до такої важкої бюрократії.

Маркетологи та дизайнери в McLaren завжди були геніями і малювали вдало. Але вдалий дизайн не гарантував ще нікому перемогу (коли усі мали горбаті носи, а McLaren зробили красиво рівний але повільно).

Ще раз бажаємо здоров’я, мотивації та наснаги сеньйору Фернандо прориватись із 8-10 позиції на 3-4 на оранжевому боліді. McLaren беззаперечно обіграє заводську команду Renault. Цього сезону Фернандо виграє Інді 500, чим покаже де ганяють справжні чемпіони.

McLaren Reveals Its 2018 F1 Car In The Famous Papaya Orange

McLaren Reveals Its 2018 F1 Car In The Famous Papaya Orange - Formula 1

McLaren Reveals Its 2018 F1 Car In The Famous Papaya Orange - Formula 1

Читайте Common Sense По-українськи

Підписуйтесь на Телеграм канал https://t.me/onepaperbook
Facebook: https://www.facebook.com/onepaperbook
Twitter: https://twitter.com/OnePaperBook1
Instagram: https://www.instagram.com/onepaperbook/

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *