В Україні кожного місяця падає літак

Home / Blog / Army / В Україні кожного місяця падає літак

Читайте Common Sense По-українськи

оформляє поліцейський ДТП та пише протокол
– ноги на дорозі, руки на дорозі, голова в куветі … кьювет ..,
легкий поштовх ногою
– теж на дорозі.

Як сумно б це не звучало, але в Україні помирає більше 3000 людей кожного року в автомобільних аваріях.

Статистика за перші 8 місяців 2017 (сміло накидуємо третину на ці цифри, тому що рік до року цифри лише зростають):

  • Кількість ДТП в Україні в 2017 році зросло на 8,9% до 102 826.
    Кількість ДТП з потерпілими зросла на 3,9% до 16 898 випадків.
    Кількість загиблих в ДТП зросла на 2,4% до 1 996 людей.
    Кількість травмованих в ДТП зросла на 5,9% до 21 957 чоловік.

На перший погляд це все сухі цифри і беручи до уваги, що в країні активна війна, тому все логічно, що увага прикута до Сходу. Моніторингова місія ООН у правах людини заявляє про загибель 9 940 людей і поранення 23 455 за весь період конфлікту на Сході України. І це трагедія, яка закарбується в історії нашого народу на століття – це тисячі зруйнованих життів. Ми боремось, щоб перемогти в цій війні та обов’язково переможемо.

В той час без жодного пострілу, на дорогах України за такий самий період загинуло більше 12000 людей, а кількість травмованих більше 100000. Дванадцять тисяч вмерло та сто тисяч інвалідів (недарма Андрій Іванович по всьому Львову будує пандуси). І загалом ми нічого не робимо щоб перемогти в цій війні, тому що втрати лише зростають.

Станом на 2017 рік (лише 8 місяців) найбільша кількість смертельних випадків в аваріях зафіксовано у Львівській області (177 загиблих), в Київській (174), Одеській (158), в Дніпропетровській (134).

Це все одно, що в нас в країні кожного місяця падає літак Boeing 737 із 250-300 пасажирами на борту. Усі неодмінно пам’ятають, коли падає літак то це трагедія, а от коли гине стільки ж людей по одному? В 2017 році біля Льова впав літак із 240 пасажирами на борту і ніхто про це навіть не написав, а люди то померли. І біля Києва теж впав літак, і в Дніпрі та в Одесі. Раз в місяць в якійсь області України падає літак. І як ви думаєте, хто літає тими літаками? – Діти та молоді люди до 40 років складають більшість пасажирів цих літаків.

У Національній поліції повідомляють про основні причини аварій на дорогах. Першою з таких є перевищення допустимої швидкості, через що знизили швидкісні ліміти. Також на 20% збільшилася кількість аварій через порушення правил перетину перехресть, маневреності. Цікавим фактом стало те, що кількість осіб, сідають в стані наркотичного і алкогольного сп’яніння за кермо, зменшилася. ДТП з їх участю скоротилося на половину. І саму основну причину щоб не опустити – це Порох і Садовий, а як інакше.

Основною та глибинною причиною є паршиве проектування автомобільної інфраструктури. А другою причиною: ми не цінуємо своє життя та життя оточуючих. Сьогодні їхав по обледенілій дорозі на вулиці Антоновича на пішохідний перехід вийшов сміливий хлопець, зупинився посередині смуги і злісно дивився на мене поки я намагався загальмувати на льоді. Нащастя сьогодні він пішов дальше живий та неушкоджений. При всій повазі до нової патрульної поліції, яку я підтримую та вихваляю кожному іноземцю, який приїздить в Україну “якого хера ви не можете навести порядок із паркуванням та їздою на тротуарах?” – це простіше за все та перший крок, який може почати зсув суспільства із пониженою автомобільною відповідальність.

Працівники комунальних служб просто безголові, одягають оранжевий жилет і на обледенілій дорозі лопатою прибирають сніг. В США чи Європі, якщо якісь дорожні служби виконують якісь роботи то за кілька кілометрів із обох сторін стоять попереджувальні знаки, в зоні де вони працюють діють подвійні штрафи за порушення правил дорожнього руху, а саме головне вони відгороджують себе бетонними блоками від автомобілів. Самі працівники цінують своє власне життя та захищають себе бетонними блоками.

Центр Львова проектували для коней, а потім трішки поправили для сотні жигулів. Із того часу докорінно нічого не змінилось. Пішохідні переходи без світлофорів через 4 чи 6 смуг руху чи розірвати суцільну слінію розмітки, щоб повертати через 2-3 зутрічні смуги у свій двір то звичне діло для України.

І цього рору біля Львова теж впаде літак і загине три сотні молодих людей.

Image result for car crash

Статистика ДТП в Україні 2017 рік

Читайте Common Sense По-українськи

Підписуйтесь на Телеграм канал https://t.me/onepaperbook
Facebook: https://www.facebook.com/onepaperbook
Twitter: https://twitter.com/OnePaperBook1
Instagram: https://www.instagram.com/onepaperbook/

One Comment

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *