В кожному з нас живе вусата скотина сталіна

Home / Blog / Army / В кожному з нас живе вусата скотина сталіна

Читайте Common Sense По-українськи

Сталін колись вимовив фразу: “Смерть людини – трагедія, смерть мільйонів – статистика”. Насправді навіть якщо він і сказав колись таку фразу, він її вкрав із роману Ремарка “Чорний обеліск”: “…смерть однієї людини – це смерть, а смерть двох мільйонів – лише статистика”.

Наука каже, що людський мозок не може усвідомити числа понад 100 000. Тому для людини дійсно сто загиблих – то трагедія, а три мільйони – лише статистика. І це підтверджується реальністю: димінський вбив людину – він людина-вбивця! путін вбив 10 тисяч – полководець! Або людина вкрала тисячу гривень – то злодій, а украв мільйони – депутат!

Мене неймовірно здивувала реакція людей на статтю “В Україні кожного місяця падає літак“. Там проста статистика ДТП за 2017 рік де 3432 людини загинуло і більше 120000 трамвованих (вважай інвалідів). У статті було приведено просту математику: 3432 / 12 = 286 людей на місяць. Це якраз кількість пасажирів Boeing 737. Тобто, якщо б у нас кожного місяця падав великий металевий літак, то усі б пам’ятали та пригадували. А от коли стільки ж людей вмерло, але кількасот тон металу не впало з неба, то це нормально.

Мене шокували фрази на зразок “я погоджуюсь про ДТП, я не погоджуюсь про літаки“, а я от не погоджуюсь про ДТП. Цифра в 3432 мертвих молодих людей мала б викликати, злість, обурення, розпач, сум, та хоч якусь емоцію – але ніяк не погодження, а ми погоджуємось.

Чи аналогічні “По тій інформації, що я маю , офіційної статистики не ведеться приблизно з 2013-4. І що? Таблички є, офіційного статусу нема.” Бляха людям потрібен офіційний закон який рахуватиме вмерлих, а то екселіна на сайті поліції не підходить, бо вона не офіційна. І ще кілька десятків схожих коментарів.

3432 мертві людини  – це: 12 літаків, 4.5 кілометра могил в довжину (вся вулиця Городоцька у Львові), або кладовище площею 1 гектар. 120000 трамвованих вийшло за межі людського сприйняття та ніхто не звернув на це увагу.

Наприклад у Швеції рахують і переймаються цією проблемою. У 2017 році вони порахували, якщо зменшити швидкість автомобільного руху із 50 до 40 км/год то помре на 17 людей менше. Відчуваєте, вони загальмують усю країну на 10 км/год, для того щоб вберегти 17 людей.

Ключовою проблемою зараз гальмування будь-яких кардинальних змін є Топ менеджмент міністерства внутрішніх справ. пан Аваков вже і до LinkedIn добрався і постає там новини про відкриття нових офісів для МВС (нагадує мені голову колгоспу, який гордиться новим хлівом) і за кілька років його керівництва, жодного слова про порятунок людей на дорогах. Але це і не дивно, тому що пересічні українці теж це ігнорують.

У 1991 році українців було 52 мільйони. Минуло 26 років і нас 42 мільйони. Якщо нічого не зміниться то в 2050 році нас буде 35 мільйонів. Ми вмираємо через власну байдужість. В кожному з нас живе вусата скотина сталіна!

Related image

Читайте Common Sense По-українськи

Підписуйтесь на Телеграм канал https://t.me/onepaperbook
Facebook: https://www.facebook.com/onepaperbook
Twitter: https://twitter.com/OnePaperBook1
Instagram: https://www.instagram.com/onepaperbook/

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *