Загляньте в новий офіс Apple, присвячено українським архітекторам

Home / Blog / Загляньте в новий офіс Apple, присвячено українським архітекторам

Читайте Common Sense По-українськи

Компанія Apple збудувала новий офіс в Купертіно. Проект почався під керівництвом геніального Стефка Джобса. Компанія вже переїхала туди, але на відміну від решти офісів – немає офіційних фотосесій та достеменно мало людей знає, як виглядає офіс із середини.

Тут внизу фото нового офісу Apple, який обійшовся в $5 мільярдів. А тепер шановні українські архітектори, дизайнери та інженери-будівельники уважно дивитесь, як будують круті чуваки:
– Погодьтесь, оце вони ідіоти, що не збудувати 20-30 поверхів, як в Україні житлові будинки чи офіси, бо земля дорога.
– Вони ж мали стільки грошей та ніде нічого не пофарбували в ядовиті кольори ні всередині ні ззовні – диваки.
– Фасад взагалі унилий, жодної пластикової панелі для декорації чи малюнків в стилі інфантильної графіки совка.
– Та це просто недопустимо, немає ніде хромованої труби, навіть на перила гади не поставили.
– Як вони там сидітимуть в задусі, адже не заліпили фасад кондиціонерами?
– Доріжки для пішоходів збудувати якісь неуки, жодної перпендикулярної доріжки, щоб людина відчувала себе кубиком в тетрісі.
– А газони, усі ж витопчуть, жодного парканчика не поставили.
– Йопті, а де ж їх діти будуть бавитись, ніде немає дитячого майданчика клоунських кольорів.
– Сходи чомусь не обліпили слизькою керамічною плиткою, дивні, бетон то ж некрасиво.
– Під вікнами поки не закладено все тачками працівників, та точно ще зроблять кілька паркомісць біля входу, куди ж ще можна подіти автомобілі?
– Дерева посаджені зразу великі, певно довго будували! Бо у нас завжди лише прутики на виріст.
– Навколо та всередині парк, який повторює дикий ліс! Огида, рівно посаджені дерева рядками, як за піонерських часів та перпендикулярні пішохідні дорішки – це те що мало б бути!
– Виявляється можна будувати без металопластикових білих вікон (та у них там тепло, їм би нашу зиму).
– Ха-Ха, та там жодного ларьочка чи магазинчика, як ті люди там виживатимуть навіть важко уявити.
– Мабуть Ілон Маск допомагав будувати рівні стіни…

Ну ви зрозуміли на що звернути увагу, на головні відмінності сучасної архітектури України та Західного світу. Я все таки вірю, що в Україні теж таке можливо, якщо позбутись совкових стандартів “градостроітельства”.

Одним словом насолоджуйтесь та черпайте натхнення.

Компанія Apple збудувала новий офіс в Купертіно. Проект почався під керівництвом геніального Стефка Джобса. Компанія вже переїхала туди, але на відміну від решти офісів – немає офіційних фотосесій та достеменно мало людей знає, як виглядає офіс із середини. Для простих смертних пересування по території нового офісного-комплексу Apple Park обмежені лише візит-центром. В більшості журналістів в основну циліндричну будівлю теж не пускають.

На цей раз, компанія дуже бережно ставиться до нового дому, та будь-які питання, що стосується нового офісу – компанія не дає коментарів, або в різкій формі відшиває. Наприклад, директор по дизайну Джонатан Айв взагалі не дає інтерв’ю, а недавно заявив, що йому абсолютно начхати, хто і що думає про новий офіс. Apple приймає критичні зауваження до продуктів, які вони продають, але не стосовно офісу.

Згодом можливо правила ослабнуть, але для того щоб зараз дізнатись, як виглядає офіс із середини ми можемо заглянути в інстагрм працівників. Вони мають iPhone і лупашать селфі. Звичайно, багато приміщень заборонено фотографувати навіть працівникам, по тих фото, що є можна отримати уявлення про офіс.

Фото взяті із:
___wan_____ / Instagram, archetexture / Instagram, cgauer / Instagram, conquistador17 / Instagram, danieleran / Instagram, derekbenvenuti / Instagram, eggpl_nt / Instagram, gabraelgreen / Instagram, godziltw / Instagram, goteki / Instagram, jcdesimp / Instagram, jmah / Instagram, josephrdooley / Instagram, kenshin03 / Instagram, lizzc9 / Instagram, mamaaaa.d / Instagram, mnans_1984 / Instagram, mr.mc_ming / Instagram, nickvictor0927 / Instagram,
peterjwu / Instagram, pratheeklk / Instagram, qasidsadiq / Instagram, s_ton / Instagram, sdw / Instagram, simonguorenzhe / Instagram, snoering / Instagram, strawberrymelonmoe / Instagram, wiltordle / Instagram, xante78 / Instagram, yo.a2c / Instagram.

Читайте Common Sense По-українськи

Підписуйтесь на Телеграм канал https://t.me/onepaperbook
Facebook: https://www.facebook.com/onepaperbook
Twitter: https://twitter.com/OnePaperBook1
Instagram: https://www.instagram.com/onepaperbook/

apple, building, Campus, Cupertino, Instagram, iPhone, office, tech, USA, архітектор, будинок, будівельник, дизайнер, Епл, кольори, офіс, як будувати

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *