Китайський аеро-Убер

Home / Blog / Китайський аеро-Убер

Читайте Common Sense По-українськи

Китай вже давно друга економіка у світі, правда базується поки що в більшості на фізичному виробництві, але задніх не пасуть та зробили свою версію Аеро-убера майбутнього.

Раніше ми розглядали “Безпілотний аеро-Убер” від Airbus та “Аеро-таксі продовжується” від компанія Kitty Hawk, яку заснував Ларрі Пейдж.

Китайська версія

Модель вже пройшла безліч випробувань. Дрон може пересуватися в різних погодних умовах, включаючи туман, сильну спеку і поривчастий вітер. Що саме цікаво то компанія Ehang вже отримала дозвіл від Федерального управління цивільної авіації США на тестування своїх дронів в штаті Невада. Вони розуміють, що ринок таких машин поки що лише в США.

Недавно було опубліковане відео тестового польоту прототипу дрон-таксі Ehang 184 від китайських розробників. Дрон може підніматись на висоту 300 метрів та долати відстань у 15 кілометрів. Швидкість пересування літального апарату становить 130 кілометрів на годину. На одному заряді він може пропрацювати близько 23 хвилин. Все таки пони позаду Airbus та Kitty Hawk, але в рази дешевші.

Image result for Ehang 184

Читайте Common Sense По-українськи

Підписуйтесь на Телеграм канал https://t.me/onepaperbook
Facebook: https://www.facebook.com/onepaperbook
Twitter: https://twitter.com/OnePaperBook1
Instagram: https://www.instagram.com/onepaperbook/

air, Cora, Ehang 184, electro, fly, green, Kitty Hawk, Larry Page, taxi, uber, аеро-таксі, дрон, електро, Китай, Ларрі Пейдж, літати, Невада, США, таксі, убер

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *