У Facebook за тиждень вмерла економіка України!

Home / Blog / Global / У Facebook за тиждень вмерла економіка України!

Читайте Common Sense По-українськи

Минув лише тиждень від коли мій френд Александр Нікс спалив метод виграти вибори, а Facebook вже почав помирати. Перестаньте вбивати Facebook – це коррпорація прогресу!

Ринкова вартість Facebook падає

Ринкова капіталізація компанії Facebook знизилася на $95,5 мільярди. Сто мільярдів доларів це остільки = $100000000000! Внутррішній Валовий Продукт (GDP) України $98 мільярдів. Уявіть собі, через істерику людей, що зашарили свою мейл адресу та записник контактів вмерла економіка рівна цілій Україні.
Так, за підсумками торгів 16 березня вартість акцій компанії становила $185,09 за штуку. Однак уже 19 березня вартість акцій почала різко падати. Зниження тривало весь тиждень, і за підсумками торгів 27 березня вартість акцій Facebook становила $152,22, тобто на 21,6% менше, в порівнянні із закриттям 16 березня.

Чому ви боїтесь за свої дані?

Ілон Маск видалив сторінки та екаунти із Facebook. Люди почали масово його наслідувати. Сьогодні нові менеджери PlayBoy просто припухли та теж видалились із Facebook. Куди світ котиться? PlayBoy, який створений збирати та показувати самі сокровенні дані протестує проти використання особистих даних. Ви мабуть теж обурились на те, що ваші дані використовують для маніпуляції?

Уряди США, Великобританії та Євросоюзу вимагають отримати контроль над Facebook. Чому ви думаєте, що коли уряд отримає контроль за даними, то всім стане безпечніше? Подивіться на східних сусідів де все від вконтактє до телеграма під контролем спецслужб – привабливо?

А досі ви де були?

А чому ми не протестуємо проти того, що повсюду муніципальні та приватні відеокамери нас знімають? Наприклад в Лондоні чи Н’ю Йорку в 99% місць де б ви не були вас веде мінімум дві відеокамери. Наприклад ПриватБанк назбирав стільки даних про усіх українців, що Фейсбуку навіть і не снилось, і чого не закриєте рахунок та не видалитесь із банку.

Наприклад Базу даних Нової Пошти чи податкової чи поліції можна купити в інтернеті без надзусиль. Наприклад мільйони людей кожного дня заради фану проходять дурнуваті тести на те, який автомобіль підходить чи яка знаменитість на них схожа віддаючи дані просто так.

Чому ми боїмось прогресу?

Ви думаєте, що ми б мали Google чи Facebook чи Apple чи Приват24, якщо б не дали доступу до власних даних? Я в студентські роки на радіобазарі купував диски на яких було записані снепшоти сайтів, бо пошукова система тоді була каталогом із пошуком, як сьогодні в аутлук. Я все дитинство читав лише паперові книжки бо навіть не уявляв, що в той час в США Маск на повну використовував комп’ютер.

Я не хочу знову жити в 1990 році! Ми повинні підтримувати прогрес, а прогрес неможлививй без жертвування чимось. В даному випадку, для того, щоб Цукерберг мав гроші на те, щоб покрити весь світ безкоштовним інтернетом, люди мають віддати йому дані, а на них він заробить гроші на які Маск запустить супутники (звучить цинічно, хіба ні?).

А ви знаєте чому уряд США для усіх буль-менш важливих функцій використовує лише хардвеа, яке вироблено в США, тому що ніхто не може гарантувати, що Китай зашиває в пристрої, які виробляє. А виробляють вони усе. Кому ви краще довірите контроль ваших даних Цукербергу чи Ксі Джінпіну? Доречі, а у вас Ксіомі чи Мейзу телефон?

Марсіани будуть швидші!

Прогрес не зупинити, і нам пора позбуватись комплексів. Через 5 років Ілон запустить перших людей на Марс. Через 50 років там буде містечко. Через 100 років вони обженуть землян в прогресі на 500 років. А потім прилетять і колонізують Землю. А ми далі тут боротимемось за збереження даних та патентів, коли Марсіани житимуть за іншими правилами, без комплексів.

Swish.

А чим Google кращий?

Якщо у вас є Google Maps на телефоні та ви не відключали спеціально трекінг, то простими кроками можете подивитись свої мандрівки за весь час. Від цього вам не моторошно? Google кращий лише тим, що поки що не знайшовся якийсь Александр Нікс, який би скомпрометував його.

Читайте Common Sense По-українськи

Підписуйтесь на Телеграм канал https://t.me/onepaperbook
Facebook: https://www.facebook.com/onepaperbook
Twitter: https://twitter.com/OnePaperBook1
Instagram: https://www.instagram.com/onepaperbook/

Facebook, Google, data, GDPR, security, безпека, Фейсбук, капіталізація, України, прогресу, дані, боїтесь

 

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *