Львів проти Маска в боротьбі за електробуси

Home / Blog / News / Львів проти Маска в боротьбі за електробуси

Читайте Common Sense По-українськи

Мене переймала гордість за наше місто, коли Андрій Іванович оголосив, що місто купить кілька електробусів в заводу Електрон. Не дивлячись на та, що у великих містах Європи давно зрозуміли, що електробуси – це не вирішення в довготерміновій перспективі, а така собі забавка для еко-фанів, а натомість зробили ставку на трамваї та тролейбуси. Але все, що краще за оті жовті бидловози (подейкують підконтрольні одній свобідній партії) – це вже перемога. Тут зараз пригоратиме, чому жовті маршрутні таксі названі бидловозами – тому що їх власники та чиновники вважають людей бидлом, якщо дозволяють їздити в такому гівні вимагаючи підвищити тарифи. А люди у свою чергу роками терплять, та миряться – це замкнуте коло: чиновник не підніме задницю від насидженого стільця, поки суспільство мовчатиме, а суспільство мовчить.

А тут на арену виступив Ілон Маск із своєю версією електробуса. Ви мабуть чули, що ще раніше його компанія отримала дозвіл бурити тунель під Вашингтоном для Гайперлуп (не такий, як кумедний міністр оголосив у Дніпрі, а справжній).

Вчора Ілон показав концепт підземного електробуса, який рухатиметься по тунелю Гайперлуп та підніматиметься догори ліфтами. “Вважаю, це можна назвати підземним автономним електричним автобусом зі швидкістю 150 миль на годину (241 км/год), який автоматично перемикається між тунелями та ліфтами. Таким чином, так, це автобус”, – написав Маск у відповідях на твіти. Ілон вважає пріоритетом для The Boring Company: пішоходи, потім велосипедисти, але не автомобілі не дивлячись на те, що має компанію по виробництву автомобілів. Маск також пояснив, що його компанія планує створити велику кількість дуже маленьких станцій, розкиданих по всьому місту.

Шановні міські чиновники українських міст, пріоритет наступний:

1. пішоходи – тобто в першу чергу розвиваємо інфраструктуру для 900 тисяч львівських пішоходів.
2. велосипедисти – наприклад у Львові 5 тисяч велосипедистів мали б отримати велодоріжки по всьому місту тільки після того, коли б на Кульпарківській відремонтували тротуари, бажано ті де люди ходять, а не ті, що видно із дороги.
3. І аж на останньому місці ідуть автомобілі – усім хто звинувачує урбаністів, та хоче зробити місто суцільною парковкою, читайте ще раз із початку, які пріворитети розтавляє Маск. Класний приклад вулиця Степана Бандери де ідіотизм львів’ян-автомобілістів переміг здоровий глузд.

Короче дивіться, що Ілон пропонує Вашингтону. Я б рекомендував чиновникам вчитись у крутих дядьків світу цього, а не продовжувати підтримувати “жовті гниляки”. Я все ще робюлю ставку на те, що у Львові трамваї, тролейбуси та електробуси замінять “жовті гниляки”, ніж Ілон замінить автомобілі у Вашингтоні на електробуси. Як не як, а це прекрасний челендж для нашого суспільства та чиновника! А ви в що вірите?

  Ілон Маск показав проект підземного електробуса

 

Читайте Common Sense По-українськи

Підписуйтесь на Телеграм канал https://t.me/onepaperbook
Facebook: https://www.facebook.com/onepaperbook
Twitter: https://twitter.com/OnePaperBook1
Instagram: https://www.instagram.com/onepaperbook/

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *