Новий плазмовий двигун може долетіти до Марсу

Home / Blog / Global / Новий плазмовий двигун може долетіти до Марсу

Читайте Common Sense По-українськи

Система VASIMR скоротила поїздку до Марса, згідно офіційної заяви Франкліна Чан Діаз, колишнім студентом MIT, космонавтом NASA, а тепер і генеральним директором Ad Astra.

Інвестиція NASA

Технологій просто летять вперед у всіх сферах. NASA нещодавно виділили $10 мільйонів на фінансування компанії Ad Astra Rocket Company в Техасі для подальшого розвитку спеціальної ракетно-імпульсної магнітоплазменної ракети (VASIMR), що має електромагнітний двигун, який може доставити космічний корабель до Марсу всього за 39 днів. Фінансування NASA було частиною “12- ти космічних технологій для розвідки”. Ракета Ad Astra буде подорожувати в десять разів швидше, ніж сьогоднішні хімічні ракети на реактивній тязі, використовуючи приблизно 10% палива за масою від сьогоднішніх ракет.

 

Image result for VASIMR Plasma Engine

Як працює ракета?

Діас хвалиться: “Це плазмова ракета. Ракета VASIMR не буде використовуватись для запуску з Землі; вона використовуватиметься для польоту з орбіти. Це називається “просторовим рухом”.

VASIMR нагріває електрично заряджений газ, до надзвичайно високих температур за допомогою радіохвиль. Потім система працює таким чином, що випускає гарячу плазму з задньої частини двигуна. VASIMR збереже тисячі галонів ракетного палива і десятки мільйонів доларів на рік.

На відміну від наших східних сусідів, які хвалились ядерним двигуном у ракет, тут інженери дійсно роблять прорив. Та найближчі 10 років покажуть чий двигун полетить далі та в кого працювала справжня наука, а в кого пропаганда.

Доречі Маск, поки що теж літає лише реактивною тягою. І ми змушені шукати спосіб добратись до планет де може бути життя. Але летіти туди дуже далеко та дуже довго.

У наступному відео, докладно пояснено варіант космічних подорожей та як магнітоплазменна ракетна технологія змінить космічні подорожі.

Читайте Common Sense По-українськи

Підписуйтесь на Телеграм канал https://t.me/onepaperbook
Facebook: https://www.facebook.com/onepaperbook
Twitter: https://twitter.com/OnePaperBook1
Instagram: https://www.instagram.com/onepaperbook/

Перекладено на українську із www.sci-techuniverse.com.

плазмовий двигун, долетіти, Марсу, плазма, космос, NASA, USA, space, VASIMR

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *