10 причин чому Порох крутий

Home / Blog / Global / 10 причин чому Порох крутий

Читайте Common Sense По-українськи

Пост присвячений лише порохоботам, усім решта протипоказано читати, бо пригоратиме. І того 7 червня 2014 року Петро Олексійович (для зручності надалі називатимемо його Петро) офіційно вступив на пост президента України. Які ж у нього та його адміністрації досягнення за 4 роки керівництва, за які його вартує поважати:

1. ВІЙНА. В середині 2014 року була активна фаза самої справжньої війни з танками, бомбами та мертвими людьми, а в додаток у Східних областях України все кишіло сепарським-запорєбріком. Методи були різними в досягненні цілей, але результат на ліцо. Вже у 2015 році війна почала спадати, бо наша армія змогла ефективно давати по зубам запорєбріку. Авжеж, Петро не сидів у танку чи окопі, але його дії по залученню волонтерів у міністерство оборони, його кудкудакання на ООН і усіляких міжнародних самітах, його жебракування і просіння зброї від арабів до канадців дали своє. Ми окопались та стримуємо величезну машину із-запорєбріка.

2. МІЖНАРОДНА АРЕНА. Ви бачили його виступи в ООН чи Євросоюзі чи в конгресі США? – я горджусь ним! Безперечно він не Лінкольн чи Обама, але це один із найкращих українських промовців Топ рівня від України за усю нашу історію. Через Міністерство Зовнішніх Справ вони збудували прекрасні конунікаційні канали до цілого світу. Вони змогли затягнути на нашу сторону практично весь Захіний світ. Україна тепер чітко впізнавана на міжнародному рівні, усі знають, що ми прагнемо приєднатись до Заходу та хочемо жити цивілізовано, і це прекрасно.

3. РОСІЯ. Хлопці із-за порєбріка в 2014 році ніяк інакше не називали Петра, як “бандерівська хунта” і за 4 роки вони називають Петра президентом (я знаю, що зараз прихильникам міхо пригорить і скажете, бо здає інтереси України), а от ні! Припинивши купувати газ запорєбріком – вони обвалили капіталізацію Газпрому мінімум на $20 мільярдів (почитайте оту статтю). На міжнародній арені змогли добитись жорстких санкцій проти росії та заручитись невеликою підтримкою крутих світу цього. Ви можете бачити, як пригорає запорєбріком через кожен наш успіх, а це ніщо інше, як підтвердження правильних дій. В додаток біометричний паспортний контроль і надалі надіюсь візи.

4. АРМІЯ. Українська армія, місцями з паршивими генералами могла ефективно перебудуватись та захищатись, а потім вже проактивно бити. Сьогодні інвестиції в армію та розробку власної зброї вражають (не здивуюсь, якщо в тому гайперлуп тунелі в Дніпрі клепають ядерну боєголовку за методами Ізраїлю). Вже четвертий рік поспіль військові тренери США та Канади тренують українських солдат. На міжнародних змаганнях НАТО, українські танкісти побили натівських на танках українського виробництва. Укроборонпром почав випускати зброю, яка підсилює армію. Офіцерський склад та чиновників в МО вартувало б заміняти, але мабуть до того, ще руки не дійшли. гриценко та пані юля вчіться, як армію потрібно ростити, а не продавати в Африку. Ми маємо стати отакими.

5. ДЕОЛІАРХІЗАЦІЯ. Усі достеменно розуміють тепер, що в нас в країні є один головний олігарх, а усі решта повинні рахуватись. УкрНафта, ПриватБанк, Укртелеком та решту взято під державний контроль. Лижники, на всяк випадок ваш улюблений Буковель теж належить державі, тому – це Петро особисто підняв ціну на підйомники. Найбільша заслуга Петра не в тому, що він відібрав майно в олігархів, а те, що їх позбавили впливу на керівництво держави. у Верховній Раді, поки що сидить більшість депутатів-лобістів олігархів, але пророблені кроки заклали фундамент для наступних реформаторів.

6. БЕЗВІЗ. Що тут говороти, у нас є безвіз із Євросоюзом. Коли я про це розказую людям десь в США чи Канаді чи Європі то вони очі витріщають. Скільки б хто не горлав, а пів мільйона людей відвідали Європу лише по біометричному паспорту. Навіть сакашвілі пустили бе візи в Польщу.

7. ФІНАНСОВА СИСТЕМА. Гонтарєва, а ну верни долар по 8, як за лєгітімного! (якщо ви в цій категорії то припиніть це читати). Фінансова система була пронизана корупцією, сірими узаконеними схемами, сотнею банків прокладок, ПриватБанк, який тероризував економіку і так далі. Це все прикрили! Більше сотні банків ліквідовано, тому що це були не банки. ПриватБанк перестав викачувати мільярди щорічно із держбюджету в приватні руки. Гонтарєва не чекала на депутатів, щоб змінити закони, а клепала указ за указом від імені голови НБУ, чим причесала законодаство до ± прийнятного. Долар по 27 – це перемога, тому що він мав усі шанси бути по 27 тисяч.

8. УКРАЇНОМОВНІСТЬ. Один за одним закони про україномовність, на радіо, на телебаченні, в університетах, у школах і так далі. Ідентичність нашої нації є українська мова (подивіться, на  Харків). Я зараз не про те чим займалась колись Ірина Фаріон, а про реальні кроки, які привели до справжнього результату. Наприклад в своїй більшості український рок – дуже далекий/паршивий. Але Радіо-рокс мусить вишуковувати все таки українських виконавців, що неодмінно піднімає рівень української музики, і так повсюди. Забрали ватні-гівно-серіали із телебачення, починаючи від сватів закінчуючи мєнтами.

9. ДИПЛОМАТІЯ. Клімкін крутий! Починаючи від 2014 року, Україна серйозний гравець на міжнародній арені. Рівень нашої дипломатії виріс в рази, подивіться будь яке засідання Європарламенту чи ООН чи конференцій за участі українських дипломатів – поки що це найбільша гордість для мене коли я продаю Україну західним клієнтам. Петро тут не стоїть осторонь, а разом із Клімкіними день в день очолює цю діяльність.

10. АНГЛОМОВНІСТЬ. Нарешті український президент знає англійську мову. Колись бджоляр обіцяв вивчити англійську мову, але так і не осилив. Англійська мова – це базовий рівень для Топ-менеджера країни, інакше це не Топ-менеджер, а “порхавка”. Коли я побачив не просто завчений виступ, а інтер’ю на ВВС англійською мовою з провокативними питаннями, в мене більше не залишилось сумнівів – Україна перейшла на наступний рівень розвитку.

бонус. ДЕКОМУНІЗАЦІЯ. Вже звалили майже усіх вождів по цілій Україні. Перейменували вулиці та міста. Із часом чиновники ще і таблички замінять. Андрій Іванович теж обіцяв знести ото совкове гівно “монумент слави” де рабочіє колхозніци із обличчям трансів запихають ППШ в задницю солдатам руской армії. Випилити лобзиком комуняк із нашого життя.

Згодом буде пост про 10 причин чому Петро хуліган.

Читайте Common Sense По-українськи

Підписуйтесь на Телеграм канал https://t.me/onepaperbook
Facebook: https://www.facebook.com/onepaperbook
Twitter: https://twitter.com/OnePaperBook1
Instagram: https://www.instagram.com/onepaperbook/

Petro Poroshenko, russia lost, UA Army, win, безвіз, війна, зрада, перемога, Петро Порошенко, президент, росія програла, Україна

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *