Хто буде наступним президентом росії?

Home / Blog / Global / Хто буде наступним президентом росії?

Читайте Common Sense По-українськи

 

Сьогодні вибори в наших сусідів. У них все просто та передбачувано, адже ще в 2013 році всім стало зрозуміло, що володимир пішов на пожиттєвий термін. Якщо поговорити із людьми, які жили в срср за часів броватого Брєжнєва (українця доречі), то усі думали, що він ніколи не скінчиться та був на чолі срср майже 17 років. Більшого махрового застою світ на той момент не знав.

Пан володимир путін уже при владі 18 років та іде на наступну п’ятирічку. Не те, що нам жаль росії, але найбільший ризик для України зберігатиметься надалі. Тому запасаємось силою та далі боремось. Але пам’ятаєте отут ми говорили про “Ангела Меркель диктатор чи кар’єрист?“, яка теж пішла на четвертий термін.

Вистава “вибори” президента росії відбудуться сьогодні 18 березня. Як відомо, на посаду президента росії претендують один кандидат та рядочків в бюлетені для статистичних обчислень:

існуючий президент путін особливо цинічний цього року та пішов самовисуванцем із підтримкою 71%, лідер лдпр простонародно жирік – 4%, кандидат від комуняків Павло Грудінін – 7%, кандидат від “Громадянської ініціативи” Ксенія Собчак за законне повернення Криму з підтримкою 1.3%. Клоуна Навального на цей раз не допустили на виставу, адже замісь нього з’явились набагато зручніші актори. Ще кілька статистичних кандидатів та незмінний лідер “Яблука” Григорій Явлінський.

Григорій Явлінський народився у Львові, поїхав у москву, заснував партію Apple (там її називають Яблуко), ще задовго до стрімкого зростання американського Apple. Починав стартап, а вийшла партія. Ми знаємо ще одного львів’янина, який схожим чином починав цікавий проект, а тепер трохи програє з власною партією.

Що цікаво для махрового режиму путіна, вони імплементують унікальну стратегію, якої до цього світ не знав. За останні 18 років кількість чиновників в росії подвоїлася та майже вдвічі перевищує кількість чиновників за радянських часів (уявили рівень номенклатури). Міліція, військові, кгб – те саме – множте на два (є цікаві проекти “Telegram найкращий проект ФСБ“). Ведуть дві активні війни закордоном, повністю використовуючи військовий запас срср (ось тут тому підтвердження “Війна ХХІ століття проти ХХ“), насправді воно не так вже і дорого, як рахують західні аналітики. Віджимають чужі території. Тримають власний народ під повним емоційним контролем – не фізичним. Та відкидаючи емоції, сформуємо холодні висновки.

Вражає інше: що насправді робить росія, як країна фактично не цікавить російське суспільство, що стабільно демонструє шалені відсотки довіри до махрового президента. Це справжня біда. Тому не виникає жодного сумніву, що 18 березня це саме російське суспільство зробить те саме. Так, говорять, що виборів у росії нема, що б змінилось якщо б там провести дійсно демократичні вибори? Питання риторичне, ви ж знаєте відповідь.

Допоки не зміниться суспільна свідомість, не зміниться й путінський режим, на жаль.

А наскільки українська суспільна свідомість утекла від російської, якщо в нас досі люди голосуюсь за сакашвілі, йулю, радикальну партію, колишніх ригів, комуняків і так далі?

Image result for путін вибори

Читайте Common Sense По-українськи

Підписуйтесь на Телеграм канал https://t.me/onepaperbook
Facebook: https://www.facebook.com/onepaperbook
Twitter: https://twitter.com/OnePaperBook1
Instagram: https://www.instagram.com/onepaperbook/

росія, Путін, вибори, 2018, Собчак, Явлінський, вистава Україна, Крим, Russia, Ukraine, elections, Putin

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *