СБУ переграли ФСБ+надія савченко

Home / Blog / History / СБУ переграли ФСБ+надія савченко

Читайте Common Sense По-українськи

Більшість із нас уже чули, що заарештували ще одного героя України, депутата, терориста надію савченко за зраду України та спробу державного перевороту. На перший погляд звучить, як повне безглуздя, тому що лише в сталінські часи за таке заарештовували людей.

Найкрутішу операцію ФСБ перервали

Коли надія потрапила в полон до сепарні, а потім і в росію все це виглядало на зухвалу спробу запорєбріка полонити Україну. Надя провела в полоні більше року з судами, заочним депутатсвом, голодуванням, національним героєм і так далі. Чому саме її вивезли запорєбрік? Чому саме в той момент? Чому сотні інших не вивозили та не судили публічно? Чому росія дозволяла собі міжнародне приниження в Європарламенті та ООН через якогось полоненого солдата? Чому так довго не хотіли обмінювати її на десятки своїх солдат? Продовжувати запитання можна дуже довго.

Режисура ФСБ була просто геніальною. Я прочитав не одну книжку про спецслужби та їх секретні операції, але вважаю, що ця безперечно одна з найкрутіших за усі, про котрі мені доводилось дізнатись. Вона навіть в десятки разів філігранніша ніж історія з ядерною зброєю Ізраїлю та Моссадом.

Після того, як Петро повернув надію в Україну обмінявши її на російських солдат, то перші її кроки були дуже простими: на зразок примирення із лднр, сепар-захарченко теж людина і щось в такому стилі. Тоді я написав статтю про те, що проти неї застосували методику китайських спецслужб часів корейської війни (почитайте ту статтю). Ох, як я помилився тоді та недооцінив рівень крутості всієї операції.

Швидко та коротко початок

Справа в тому, що агентів-диверсантів такого рівня не готують за місяць чи рік – це неможливо. Їх готують десятиліттями, та тримають їх просто в полі зору та допомагають чи направляють. Вони живуть звичайним життям протягом багатьох років і тільки в певний момент їх активовують (або вони доживають до старості так і не принісши користі вербувальникам). Тепер беззаперечно відомо, що надію готували ще багато років до війни – вона була однією з тисяч сплячих агентів. Ймовірно вона була пасивним і тоді коли почала воювати на стороні України, але потім почали втілювати сценарій.

17 червня 2014 року її викрали на війні, вона пішла діставати поранених із підбитих бронемашин коли більше ніхто із українських солдат не бачив і до 25 травня 2016 року вона була в полоні запорєбріком. Історія красива, довга та велика, читати не перечитати. ФСБ розігрувала свій сценарій на світовому рівні. Навіть Обама і Меркель вимагали відпустити Савченко. Із неї збудували жінку-патріота, визнана героєм війни 2 березня 2015, це Жанна д’Арк, ув’язнена незважаючи на дипломатичний імунітет, який вона отримала після її виборів у Верховну Раду (доречі юуля поставила її першим номером в бют, і в цьому ще теж будуть розбиратись чому? і як?) та ставши представником України в ПАРЄ, стала символом свавілля путінського режиму, але й також духом українського супротиву.

І тут сталось чудо, савченко відпустили!

Петро холоднокровно виконав обмін на двох гереушників запорєбріка, він знає, як робити круті справи. Без шуму, піару та пилі надію зустріли, обігріли та приодягнули. І вона приступила до депутатських повноважень. Я думаю, що СБУ та Петро прекрасно розуміли всю важкість ситуації та в якийсь момент їх довели до кроку коли вже тягнути далі з визволенням не було сенсу, тому що ФСБ+савченко розбурхували вистави на весь світ кожен день.

Це був момент коли в активну гру вступило СБУ. Вони прекрасно розуміли кого вони привезли з москви, та з першого кроку почали відслідковувати усі дії (було б наївно думати, що вони не зробили саме так, тому що записи доказів сягають ще в минулий рік). Петро також за протоколом сухо привітав із поверненням та поїхав геть (пригадайте, як у кінці 2017 року він зустрічав майже сотню звільнених українських солдат – це було тепло та неофіційно). Українська контррозвідка ходила по лезу ножа, адже змушені були вести надію до самого останнього кроку, вона ж була героєм України та символом свободи для суспільства. Негайного арешту ніхто б не сприйняв і всякі там міхи з юулями знову б розкладали палатки під ВР та верещали за імпічмент. Ну і світова спільнота стала б на її захист, вони, що марно кричали два роки.

ФСБ за два роки змогли закинути шпіона на рівень топ-менеджменту країни, причому вони настільки уміло керували розвитком всієї операції, що вийти з неї не міг вийти жоден гравець. Ви лише задумайтесь над цим.

СБУ філігранно переграли ФСБ

Витратьте 30 хвилин та послухайте, інакше ви не зрозумієте цілісності та жахливості всієї ситуації. Там є все, як вона їздила до захарченка за нуль, як перевозила зброю з рубаном, як про щура-медведчука згадує, як вона цілий рік досліджувала урядові будівлі з середини де можна, що підірвати, як перевіряла президентську охорону на їх недоліки, і так далі.

Безлике існування надії савченко

Від 20 березня 2018 року герой України, мучениця, депутат надія савченко перейшла в статус зрадника-терориста України. Вона не стане народним мучеником, навіть якщо їй винести вирок смертної кари. Зрадники приречені на безлике існування та забуття. Багато людей заявили про її психічну хворобу. Ні! Такого не може бути – шпіони-диверсанти мислять, як ніхто інший тверезо.

СБУ та контррозвідка доказали, що вартують чогось. Але ми ж розуміємо, що ФСБ розігрує багато сценаріїв одночасно, вони теж не ідіоти, та вміють мітігувати ризики. Поки що останній раунд за нами. Читайте також “Telegram найкращий проект ФСБ“.

 

Читайте Common Sense По-українськи

Підписуйтесь на Телеграм канал https://t.me/onepaperbook
Facebook: https://www.facebook.com/onepaperbook
Twitter: https://twitter.com/OnePaperBook1
Instagram: https://www.instagram.com/onepaperbook/

СБУ, ФСБ, надія савченко,  зрадник, терорист, України, переворот, росія, розвідка

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *