Авто без керма в Україні чи все таки бляхи?

Home / Blog / Tech / Авто без керма в Україні чи все таки бляхи?

Читайте Common Sense По-українськи

Творці концепту Volkswagen I.D. вирішили показати своє бачення автомобіля 2030 року. Навіщо він Україні?

Image result for Vizzion

Концепт без керма

Volkswagen показав на автосалоні в Женеві свій концепт I.D. Vizzion. Його ключовою особливістю є відсутність керма і педального вузла. Метою цієї презентації є показ бачення автомобіля 2030 року.

Автомобіль їздить автономно. Він оснащений автопілотом з безліччю камер, лазерів і радарів. Vizzion самостійно весь час збирає інформацію про дорожній трафік в інтернеті, а також від інших автомобілів. Тут згадуємо скандал із Facebook та істерику навколо даних, тому що через якісь там 12 років наші дані збиратимуться настільки автоматично, що навіть не буде змоги запобігти цьому.

Салон автомобіля виконаний у мінімалістичному стилі. У рух, автомобіль приводять два електромотори, потужність яких 201 і 101 к.с. Автомобіль також оснащений батареєю ємністю 111 кВт/год. На одному заряді він зможе долати до 562 кілометрів.

Image result for Vizzion

Україні ще довго чекати!

В Українському Google я задав просте запитання в пошук “Навіщо нам автомобіль без керма?”, на що отримав підказки, найпопулярніших запитів українців стосовно автомобілів: “як їздити на нерозмитненому авто в Україні 2017”, “авто на польських номерах”, “документи на нерозмитнене авто” і так далі десятки сторінок із отаким контентом.

На превеликий жаль, навіть не дивлячись, що у Львові є сіра Тесла, яка на автопілоті порушує усі немислимі правила дорожнього руху, і створений клуб електромобілів. Та навіть Андрій Іванович купує муніципальні електробуси, більшості людей дуже і дуже далеко до прийняття прогресу.

А прогрес буде простий та швидкий – професія водія помре! Навіть водії на тачках із бляхами закінчать своє існування.

Навіщо нам автомобіль без керма?

На зламі ХХ та ХХІ століть на перший план вийшла потреба інтелектуальної праці. Тобто рутинні професії зникатимуть все більше, а машини замінятимуть людський ресурс. Це дасть можливість людям сконцентрувати свої сили на швидшому розвитку технологій. Швидший розвиток технологій, пришвидчить наш політ за межі Сонячної системи.

Повертаємось на Землю. В Україні на дорогах за період в 4 роки загинуло більше 12000 людей, а кількість травмованих більше 100000. Дванадцять тисяч вмерло та сто тисяч інвалідів (недарма Андрій Іванович по всьому Львову будує пандуси). І загалом ми нічого не робимо щоб перемогти в цій війні, тому що втрати лише зростають. Люди вбивать самі себе.

Автомобіль без керма більше не дозволить: дівчинці під ЛСД в Харкові вбити десяток людей, чиновнику з мигалками гнати по місту, п’яному дурневі вбити себе, підліткам тікати від поліції із перестрілками, гаді перевозити зброю для вбивства українців і так далі. Машина просто цього не дозволить!

Ось вам авто майбутнього.

Авто майбутнього, точно забере наші дані та візьме їх під власний контроль (набагато більше ніж Александр Нікс). Наприклад якщо я їхатиму в аеропорт та спізнюватимусь на літак, а хтось їхатиме на роботу та спізнюватиметься на статус мітинг, то автомобілі приймуть рішення мене привезти швидше, бо авіаквитки дорожчі. Але якщо на наступному перехресті мій автомобіль зустріне автомобіль хірурга, який спішитиме до лікарні, щоб врятувати комусь життя, то мій автомобіль прийме рішення надати перевагу лікарю, бо життя людини дорожче за втрачений авіаквиток. І так далі.

Автономні технології зупинять вимирання нашої нації. І поки що на них велика надія.

Related image

Image result for Vizzion

Related image

Читайте Common Sense По-українськи

Підписуйтесь на Телеграм канал https://t.me/onepaperbook
Facebook: https://www.facebook.com/onepaperbook
Twitter: https://twitter.com/OnePaperBook1
Instagram: https://www.instagram.com/onepaperbook/

Авто без керма, Україні, бляхи, автопілот, автомобіль, Львові, майбутнього, кермо, Tesla, car, future, tech

2 Comments

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *