Telegram найкращий проект ФСБ

Home / Blog / Global / Telegram найкращий проект ФСБ

Читайте Common Sense По-українськи

Для початку розглянемо сухі факти. Павло Дуров народився в 1984 році, дитячі роки життя проходили безтурботно і звичайно. У 2001 році закінчив Академічну гімназію, в 2006 – філологічний факультет Санкт-Петербурзького університету. У студентські роки лауреат стипендій президента росії і уряду росії (хто тобі був при владі в росії? – ФСБ). В 2005 закінчив професійну підготовку на факультеті військового навчання СПбДУ за спеціалізацією “Пропаганда і психологічна війна”, після закінчення якої отримав звання лейтенанта. Після закінчення вузу він створив компанію “ВКонтакте”, скопіювавши на 100% Facebook. В ті роки Facebook був не настільки далекоглядний та ще не вспіли зробили людську локалізацію кирилиці, щоб завоювати колишні країни срср, а ВКонтактє тут як тут, та в додаток закидали туди купу краденого контенту.

Компанія ВКонтактє:

  •  48% володів інвестиційний фонд UCP, яким керував член рад директорів “Роснефти” Ілля Щербовіч (а хто в росії займає керівні посади державних компаніях? – далі вгадуйте відповіді самостійно).
  •  39,99% акцій належать Mail.Ru Group, контрольованої бізнесменом Алішером Усмановим (а під чиїм контролем Mail.Ru Group?).
  •  І вуаля 12.01% належали самому Павлу.

В 2014 Павло зізнався, що ще в грудні 2013 року ФСБ зажадала від нього видати особисті дані організаторів груп, які стосувалися Євромайдану, а згодом взяти під контроль блог Навального (ще одного клоуна, але про це якось згодом).

Але Павло будучи чесним бізнесменом і борцем за свободу відмовився, мотивуючи це тим, що російська юрисдикція не поширюється на українських користувачів соцмережі. Тиск на нього тривав до березня 2014 року. Можете загуглити, на ту тему припікало в усіх російських та світових ЗМІ – тьма статтей з того приводу написана. Павлові збудували образ затятого опозиціонера.

ПИТАННЯ №1: яким чином, маючи 12% акцій пан Дуров зміг протистояти решті 88%, які на той час були під контролем ФСБ?

ПИТАННЯ №2: яким чином він міг успішно вести бізнес із фсбешниками 7 років поспіль до того моменту будучи таким чесним та незалежним?

Поїхали далі. У 2014 році після гучних заяв, що путін його переслідує, Павло продає 12% ВКонтактє своєму другу Тавріну (лиш не питайте де він ще працює). Виявилося, що права на володіння сайтом йому довелося продати під тиском страшної ФСБ.

Дуров гучно тікає з усіма грошима закордон боротись в підпіллі проти режиму путіна (от бляха ні Березовському ні Ходорковському ні решті дядьків ніхто не дозволив втекти із грошима, а тут такий успіх $600 мільйонів вивіз та все продав).

На тій опозиційній хвилі проти ФСБ і путіна був заснований Telegram (навіть вечірку десь в Іспанії закотили для мільйонерів). Адже, Вайбер, ВКонтактє, Однокласнікі, Мейл.ру, Яндекс і так далі по списку вже давно під контролем ФСБ і там все ясно. А от Telegram сценарій обіграний так уміло, що ніхто навіть не має підозрювати в його істинному призначенні. Беззаперечно – це найкращий проект ФСБ в теперішньому столітті (окупація Криму чи Сирії навіть і близько не стоять із майбутніми перспективами Telegram).

За словами Дурова, йому неодноразово надходили пропозиції про купівлю сервісу. Меседжер Telegram не продається ні за які гроші. Про це заявив його творець Павло Дуров, повідомляє Bloomberg. “Навіть за $20 млрд – не продається. Це довічна гарантія”, – сказав він. За словами Дурова, йому вже неодноразово надходили пропозиції про покупку Telegram від найбільших інвесторів Силіконової долини, але він відхилив їх і чинитиме так й надалі (ну в ЦРУ не дурні та теж грають в гру).

Колишніх кагебістів НЕБУВАЄ.

Підписуйтесь на канал https://www.t.me/onepaperbook ми там ведемо диверсійну діяльність проти режиму.

 

Image result for дуров ФСБ

Related image

Читайте Common Sense По-українськи

Підписуйтесь на Телеграм канал https://t.me/onepaperbook
Facebook: https://www.facebook.com/onepaperbook
Twitter: https://twitter.com/OnePaperBook1
Instagram: https://www.instagram.com/onepaperbook/

One Comment

  • Олексій

    Україномовний телеграм-канал про сучасну літературу.
    Відео-огляд найкращих книжок з України та світу, інтерв’ю з українськими письменниками та новини зі світу літератури.
    t.me/chytatyua

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *