Найкращі Книги: Вбити Пересмішника

Home / Blog / Books / Найкращі Книги: Вбити Пересмішника

Читайте Common Sense По-українськи

GoodReads – інтернет портал, який об’єднує мільйони читачів із цілого світу. Тобто статистична думка стосовно тієї чи іншої книжки є дуже точною. Наприклад рейтинг книжки Common sense По-українськи складає 4.48 із 5. Кожного тижня ми розглядатимемо найкращі книги 20-го століття за версією світової спільноти читачів. Якщо у вас виникає думка, а що ж почитати, беззаперечно в додаток до вищеописаної книги ідете далі по списку (постараюсь без спойлерів).

Сьогодні в номері книга “Вбити Пересмішника”
Автор книги: Гарпер Лі.

Це і дитячий, і підлітковий, і дорослий роман одночасно. Недарма кажуть, що все геніальне – просто. Роман на перший погляд дуже простий. При тому, що в цьому піднімається купа філософсько-соціальних проблем, в першу чергу расизму. Місцями занадто легко. Але все-таки, оригінальний задум – вести розповідь від першої особи дівчинки, та розповідати з усією дитячою безпосередністю, з якою відповіді на багато питань знаходяться швидко та виявляються простими. Однак при цій дитячій безпосередності відсутня дитяча наївність.

Коли читаєш то розумієш, що автор всі думки, миті та історії відчула на власній шкурі, на зразок дитяче дівчаче “хочу бути хлопцем” (я дівчиною не був, але мабуть в дівчат таке є). Там є жахи. І справа навіть не в гнобленнні чорношкірих, а атмосфери навколо. Виховання – це найшикарніша тема в романі, навіть проблема з чорношкірими на її тлі відходить на другий план. “Як не задовбати і не розчарувати свою дитину” – такий підзаголовок можна вставити до роману – обов’язково до прочитання батькам, які хочуть виховати повноцінних дітей. Суспільство, натовп, свідомість натовпу і ти напроти. “Мужність – це коли заздалегідь знаєш, що ти програв…”.

Для лінивих ще в 1962 році зняли кіно “To Kill a Mockingbird“, яке дуже якісне та ввійшло в топ скількись там найкращих фільмів людства.

Читайте Common Sense По-українськи

Підписуйтесь на Телеграм канал https://t.me/onepaperbook
Facebook: https://www.facebook.com/onepaperbook
Twitter: https://twitter.com/OnePaperBook1
Instagram: https://www.instagram.com/onepaperbook/

 

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *