Біл Клінтон обійме посаду радника Порошенка з 1 квітня

Home / Blog / Global / Біл Клінтон обійме посаду радника Порошенка з 1 квітня

Читайте Common Sense По-українськи

Сьогодні 1 квітня 2018 року з достовірних джерел стало відомо, що менеджери з адміністрації Петра Порошенка дійшли згоди із Білом Клінтоном і він обійме посаду першого англомовного радника президента.

Хто такий Біл Клінтон?

Ві́льям Дже́фферсон Блайт — 42-й Президент Сполучених Штатів Америки з 1993 до 2001 рр. Він також був губернатором штату Арканзас протягом 12 років. Президент Клінтон відзначився тим, що мав непідтверджене кохання в овальному кабінеті Білого Дому з практиканткою. Ось на фото Білл вітається із українцями на фоні церкви в місті Львові.

Image result for poroshenko and bill clinton

Навіщо Біл Клінтон переселяється в Україну?

1 – Клінтон був підданий процедурі імпічменту. Тобто він має реальний практичний досвід, як більше не потрапити в таку пастку та усіма силами боротиметься за повернення міхо та юулі на їх рідну батьківщину.

2 – За президентства Клінтона у 1994 році був підписаний Будапештський меморандум про неядерний статус України. Ставши радником президента він усіма силами буде намагатись скасувати власний меморандум та налагодити виробництво ракет в раніше створеному Гайперлуп тунелі в Дніпрі.

3 – Він успішно проводив зовнішні військові капманії США, чим буде боротись за те, щоб атомно-дизельний авіаносець імені Біла Клінтона на постійній основі вів чергування біля берегів Маріуполя, чим спрричиняв корки на Керченському мосту адже вони будуть змушені його піднімати.

4 – Також він був губернатором штату Арканзас. Існує велика ймовірність, що колишній президент США піде стопами міхо та може стати губернатором Одеської області та продовжить боротьбу із будівництвом незаконних вітрякув на Чорноморському узбережжі.

5 – Як усім давно відомо, що Періс Хілтон є радницею Біла Клінтона, то вона першою прибула в Україну для переговорів із Андрієм Садовим та можливістю очолити Міністерство шоу-бізнесу України, яке базуватиметься в Готелі Жорж в центрі Львова.

1 квітня 2019 року відбулась офіційна прес-конференція

Image result for poroshenko and bill clinton

Читайте Common Sense По-українськи

Підписуйтесь на Телеграм канал https://t.me/onepaperbook
Facebook: https://www.facebook.com/onepaperbook
Twitter: https://twitter.com/OnePaperBook1
Instagram: https://www.instagram.com/onepaperbook/

 

Петро Порошенко, БІл Клінтон, радник президента, авіаносець, 1 квітня, Періс Хілтон, Україна, жарт

2 Comments

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *