Найкращі Книги: 451 градус за Фаренгейтом

Home / Blog / Books / Найкращі Книги: 451 градус за Фаренгейтом

Читайте Common Sense По-українськи

Телеграм канал https://t.me/onepaperbook

GoodReads – інтернет портал, який об’єднує мільйони читачів із цілого світу. Тобто статистична думка стосовно тієї чи іншої книжки є дуже точною.

Наприклад рейтинг книжки Common sense По-українськи складає 4.48 із 5. Кожного тижня ми розглядатимемо найкращі книги 20-го століття за версією світової спільноти читачів. Якщо у вас виникає думка, а що ж почитати, беззаперечно в додаток до вищеописаної книги ідете далі по списку (постараюсь без спойлерів).

Сьогодні в номері книга “451 градус за Фаренгейтом
Автор книги: Рей Бредбері.

Image result for 451 градус за Фаренгейтом книга

Книга просто неймовірна – простіше кажучи найкраща. Якщо б я колись мріяв написати найкращу свою книгу, то вона б мала бути отакою. Вона доступно будь-кому пояснить, що “спалювати книги – це не найгірший вчинок, а те, що набагато гірше не читати їх”.

Тролінг через десятиліття

Бредбері усіх тролить починаючи із самої обкладинки. Умиляють ті тисячі людей, які повірили так просто в те, що температура горіння книжкового паперу 451 градус за Фаренгейтом і курва ніхто не відкрив Вікіпедію почитати правду. Бредбері простою назвою книжки створив стереотип, який не відповідає дійсності. Насправді точка спалаху паперу становить 450 за Цельсієм, що є приблизно 843 по Фарангейту. (поставте дома папір в духовку і виставте на 230 градусів а Цельсієм).

Цим заголовком він через десятиліття показує нам, як нівелюються істинні знання, тому що зараз не кожен задумається про можливість помилки в чомусь відомому та популярному, не кожен взагалі подумає, що подібні знання потрібні – а навіщо знати такі речі, якщо є Гугл. Більшість людей фоловери одиничних думок дуже малої кількості людей. Один Дядько написав теорію про дірки від куль в літаках, а усі перепостали навіть не подумавши про альтернативу.

Страх

“451 градус за Фаренгейтом” – це дуже страшний роман, який з’явився у вигляді оповідання про пожежного, який палить книги. І жах не в тому, що у головах людей твориться антиутопічний пиздець,  а страшно те, що люди самі цього захотіли. Бредбері був неодмінно геній, нескінченно боїться майбутнього, яке насувається зі складними автоматами, машинами та комп’ютерами. Він точно передбачив і черепашки, якими люди затикають собі вуха, і телевізійні стіни з промивкою мозку, та інтерактивні пустопорожні шоу і навіть коли люди розучуються навіть самі споживати інформацію, та потребують, щоб хтось за них розжував та поклав до рота. Продовжувати не буду, бо полізуть спойлери – берете та читаєте цю книгу наступною. КАтегорично рекомендую до прочитання.

Кіно

Ще у 1966 зняли фільм “Fahrenheit 451“, також в 2018 році зняли нове кіно – зібрались і бігом пішли дивитись коли буде прем’єра.

У 2018 році вийде нова версія фільму, трейлер виглядає вражаюче, але перед походом прочитайте книжку.

Читайте Common Sense По-українськи

Підписуйтесь на Телеграм канал https://t.me/onepaperbook
Facebook: https://www.facebook.com/onepaperbook
Twitter: https://twitter.com/OnePaperBook1
Instagram: https://www.instagram.com/onepaperbook/

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *