Ранкові ритуали: практикувати чи ні?

Home / Blog / Ранкові ритуали: практикувати чи ні?

Ранок – найпотужніша частина дня

Правильний ранок дуже живучий тренд сучасного суспільства. Звідусіль чути, що ранок – найпотужніша частина дня. Саме ранки визначають весь наступний день. Зранку наш мозок “свіжий” і ще нічим не завантажений. Перші 30-40 хвилин нового дня рекомендують присвячувати тому, що в пріоритеті з особистих цілей. Наприклад, почитати 50 сторінок нової книжки чи зробити фізичну розминку. Правильний ранок визначає особистий саморозвиток та успіх.

Це все в ідеалі. Насправді нашого ранку вистачає хіба що на сімейний сніданок, швидке збирання, вихід з дому. І про це ніхто ніде не пише говорячи про ранки. Тим не менше, що ж можна почерпнути із моди на «правильні ранки»?

  • ідею ранкових ритуалів або ж приємного початку дня
  • не вмикати гаджети перші 30-40 хв після прокидання
  • ідею ранків для саморозвитку
  • склянка води кожного ранку

Ідеальний ранок досяжний?

Навряд чи ідеальний ранок можливий. Але використати потенціал ранків треба. Ціна за таку практику вранішнє прокидання. Нагорода – відчуття сенсу в кожному дні. Практикуйте вдячність за те, що маєте. Мрійте кожного ранку. Ранок, який не вдався, не причина втрачати продуктивний день. Твій день у твоїх руках.

Як щодо вечірніх ритуалів?

Людей поділяють на жайворонків, сов, мішані типи. Під тиском обставин із сови можна поступово перетворитися на умовно «ранкову» людину. Проте, справжня сова буває креативнішою за природженого жайворонка. Саме тому вечірні ритуали не менш важливі за ранкові. Планування наступного дня чи не найважливіший аспект цієї теми. Виділіть 5-10 хв щовечора та пройдіться по списку справ на наступний день. Під час сну мозок продовжить обробляти цю інформацію. Відтак, вранці потрібно значно менше часу, щоб налаштуватися на роботу.

І останнє – ритуали ритуалами. Не забувайте імпровізувати та додавати барв у життя не за графіком 🙂

Прагнеш саморозвитку? Дізнайся більше про книжку Common sense по-українськи

Підписуйтесь на Телеграм канал https://t.me/onepaperbook
Facebook: https://www.facebook.com/onepaperbook
Twitter: https://twitter.com/OnePaperBook1
Instagram: https://www.instagram.com/onepaperbook/

 

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *