Найкращі Книги: Сто років самотності

Home / Blog / Books / Найкращі Книги: Сто років самотності

212Читайте Common Sense По-українськи

GoodReads – інтернет портал, який об’єднує мільйони читачів із цілого світу. Тобто статистична думка стосовно тієї чи іншої книжки є дуже точною. Наприклад, рейтинг книжки Common sense По-українськи складає 4.48 із 5. Кожного тижня ми розглядатимемо найкращі книги 20-го століття за версією світової спільноти читачів. Якщо у вас виникає думка, а що ж почитати, беззаперечно в додаток до вищеописаної книги ідете далі по списку (постараюсь без спойлерів).

Сьогодні в номері книга “Сто років самотності”
Автор книги: Габріель Гарсіа Маркес.

Related image

Перед прочитанням завжди є погані передчуття та побоювання, що книга виявиться складною та незрозумілою, така собі цеглина, яку потрібно прочитати без задоволення. Але у випадку “Сто років самотності” – це не так.

Якщо хтось би просив переказати цю книгу, краще притворитись німим, бо все одно вийде якась лабуда, тому що словами не передати. Я не зустрічав фільму знятого за цим романом, тому що, мабуть, вийшов би черговий нескінченний латиноамериканський серіал. Як на мене, то спроба зняти фільм чи переказати книжку була б схожа на спробу розповісти про феєрверк, або побачене в калейдоскопі.

Сам по собі сюжет банальний і старий, як і сам автор. Перед читачем кілька поколінь родини де: чоловіки воюють або фіг знати чим займаються, жінки вишивають або народжують. Тим не менш, це одна з найнеймовірніших та чудових історій, які доводилось читати.

Ця книга точно для списку “ти зобов’язаний прочитати це, перш ніж помреш” (у вас має бути такий список теж, ні? – заведіть негайно). Порада, перед читанням візьміть блокнот та ручку, щоб могти записати усі кровні зв’язки родини та поколінь, бо там можна зломити собі голову. Друге, що важливо – це неймовірний реалізм. Ви мусите звикнути до особливостей жанру, а то м’яко кажучи офігієте, коли читатимете щось на зразок: “Ребека їла землю і вапно, і нікого з героїв це не дивувало”. Третє важливе, там немає персонажів, які викликатимуть у вас симпатію, а багато будуть дратувати.

Це прекрасна сага, дивовижна літопис не менше дивовижною сім’ї Буендіа, її розквіту і згасання. Історія, що тривала сто років. Читати книжку треба залпом.

Читайте Common Sense По-українськи

Підписуйтесь на Телеграм канал https://t.me/onepaperbook
Facebook: https://www.facebook.com/onepaperbook
Twitter: https://twitter.com/OnePaperBook1
Instagram: https://www.instagram.com/onepaperbook/

 

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *