Наш ворог слабшає! Геополітика проти росії

Home / Blog / Global / Наш ворог слабшає! Геополітика проти росії

Сьогодні буде засідання Радбезу ООН щодо Сирії. Адже два дні назад там трапилась чергова хімічна атака.

Читайте Common Sense По-українськи

Телеграм канал https://t.me/onepaperbook

США подала резолюцію на екстренне зібрання ООН для розслідування хімічної атаки в Сирії. Як не дивно, але руська федерація теж подала свою резорлюцію по тій самій проблемі, як то кажуть на злодію шапка горить.

Чергова хімічна атака в Гуті

На 12 людей більше ніж в Кємерово загинуло у Східній Гуті від хімічної атаки, а саме 78 цивільних осіб. Застосували хімічну зброю русько-сирійська армія в Думі – останньому населеному пункті, контрольованому повстанцями, розташованому поблизу Дамаска.

Цими вихідними західну пресу облетіли страшні кадри з Думи, на яких зображені діти, жінки і чоловіки, які задихнулися від отруйного газу в підвалах і закривавлені жертви, що потрапили в лікарні у Східній Гуті. Чим ці діти гірші за кємеровських? Жити теж хотіли, тільки геополітика вона така, записує і тих і тих в ексельку статистики.

Навіщо росія кидає хімічні бомби?

Можна списати на хитрий продуманий план по затягуванню гайок у міжнародних відносинах. Можна розглянути сценарій халатності прапора на складі снарядів десь у Ростові. Можна списати на ідіота асада і так далі.

В росії є мільярди тонн снарядів часів Холодної Війни. Ви бачили, як в Україні іде війна 4 роки, ще починаючи від часів бджоляра кожного року рвуть склади в Новобогданівці, і досі мільйони тонн снарядів залишаються у сховищах. А в росії множимо наші запаси на 1000. Воно все ржавіє і гниє в лісах і полях. Тому насправді війна в Сирії для росії коштує два центи в порівнянні з США чи тієї ж Турції.

Снаряди вагонами звозять кудись в Ростов, а там чартерами в Сирію. А там вже коврове бомбардування. В совку стратегія була на те, щоб зробити багато різних бомб і закидати ворога. Ця тактика застосовується в Сирії також.

В останні місяці русько-асадівські ВПС скинули тонни хлорного газу на жителів Гути. А ви про це не чули? Та тому що бомби з хлорним газом в Сирії то саме, що 120мм міни на Донбасі в нашу сторону – так рутина. Але деколи серед звичайних бомб трапляються дуже ядовиті, які викликають отакий кємеровський фурор в пресі.

Трамп вирішив вийти і зразу ввійшов

Минулого тижня Трамп заявив, що США виводить війська із Сирії. Мол мастіть собі голову далі самі. Ха-ха, а русько-сирійська армія проти кого буде воювати? Повстанців потрібно комусь спонсорувати та навчати. Як сумно це б не звучало, але сирійська війна – це той випадок коли вона не може закінчитись просто так. Вона має тривати та бути ричагом впливу на міжнародній арені.

Трамп вирішив вийти, оголосив, відізвав $200 мільйнів на війну. Тут трапилась хімічна атака і вже вчора прилетіли десяток другий ракет кудись там російсько-іранській армії в Сирії. Цього разу хваляться, що збито 5 чи то 8 ракет. Але біда в тому, що містер Трамп передумав і ввійшов ще глибше в Сирію. В Середземне Море запливли великі кораблі-ракетоносці. Які, як пам’ятаємо під час попередньої хімічної атаки випустили 50+ ракет Томагавк і спалили руську ескадрилію літаків.

А цього разу буде інакше? Авжеж буде, прапорщики в армії США підступні, і 100% щось вигадають нове. Американський президент не виключив військовий удар, радикалізму йому не позичати. У США є список потенційних мішеней у Сирії. “Нехай звір Асад дорого за це заплатить”, – написав Трамп.

Удар по базі в Сирії

Минулої неділі державне новинне агентство Сирії SANA заявило, що по повітряній базі Т4 в центральній Сирії було завдано ракетного удару, і військові збили вісім ракет. Загинули 14 осіб, у тому числі, два іранських військових (офіційних загиблих множимо на 5-10).

У повідомленні говорилося, що удар у провінції Хомс “швидше за все, пов’язаний з агресією США”. У Пентагоні відповіли, що наразі міністерство оборони не проводить ніяких повітряних ударів у Сирії. А Ізраїль лише стиснув плечима.

Радбез ООН

США винесли на голосування проект резолюції про заснування нового механізму розслідування хімічних атак у Сирії. У документі США наполягають, що після вивчення доповіді нової незалежної місії (UNIMI) Рада Безпеки ООН має заявити про порушення резолюції 2118 (про встановлення міжнародного контролю над хімічною зброєю Сирії та її знищення) і вжити заходів згідно з розділом VII Статуту ООН (який визначає дії щодо загрози світу). Все.просто знайти винних та публічно покарати. За проголосували 12 членів ради, проти – росія і Болівія (друзяки).

І тут росія внесла свою версію резолюції, яку звісно ж не підтримали, бо вона була щось на зразок, давайте спершу розберемось, а чи справді ті люди померли і якщо так то навіщо вони це зробили. В цілому, як завжди.

Наступний рівень гайок

Лише кілька днів діють нові Скрипальові санкції, а рубль впав і -$16 мільярдів від руських багатіїв. Золотовалютні запаси на росії в більшості лише золоті, а золото неліквідне на світовому ринку в таких об’ємах. Як тільки вони почнуть продавати золото у великих об’ємах то ціна на нього впаде чим викличе ще більшу кризу на росії.

Закон збереження енергії простий, чим слабший стає ворог тим сильніші стаємо ми.

Так, американська армія застрелить сотню другу русько-сирійської армії. Так ООН висловить стурбованість. Так введуть ще один рівень санкцій. І ще кілька десятків мілдьярдів грошей в мінус.

А от як думаєте, якщо ворог слабшає через Скрипаля, через хіматаку в Сирії, через руських хакерів і так далі. Але хтось же того ворога б’є такою зброєю. Невже кагебісти із росії такі тупі отак відкрито вбивати зрадника? Це ж 100% зразу вказує на них і зразу починається міжнародний скандал. А отой прапорщик на росії який не той снаряд поклав не в той ящик, випадково раз на рік? – це називається зовнішня контр-розвідка.

Я от горджусь нашими кагебістамиа в сучасному світі війну ведуть отак.

Наш ворог слабшає!

Читайте Common Sense По-українськи

Підписуйтесь на Телеграм канал https://t.me/onepaperbook
Facebook: https://www.facebook.com/onepaperbook
Twitter: https://twitter.com/OnePaperBook1
Instagram: https://www.instagram.com/onepaperbook/

Росія, Трамп, Путін, Сирія, хімічна атака, смерть, загинули люди, хімічні бомби, Східій Гуті, санкції, ООН

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *