Найкращі Книги: Маленький принц

Home / Blog / Books / Найкращі Книги: Маленький принц

Читайте Common Sense По-українськи

GoodReads – інтернет портал, який об’єднує мільйони читачів із цілого світу. Cтатистична думка стосовно тієї чи іншої книжки є дуже точною. Наприклад, рейтинг книжки Common sense По-українськи складає 4.48 із 5. Кожного тижня ми розглядатимемо найкращі книги 20-го століття за версією світової спільноти читачів. Якщо у вас виникає думка, а що ж почитати, беззаперечно в додаток до вищеописаної книги ідете далі по списку (постараюсь без спойлерів).

Сьогодні в номері книга “Маленький принц”
Автор книги: Антуан де Сент-Екзюпері.

Image result for маленький принц книга

У дитинстві усі звичайно ж, читали один із найзнаменитіших творів, принаймні мене у школі заставили. Якщо чесно, я навіть не пам’ятаю, сподобалася мені та книжка чи ні. Але вона точно залишила неабиякі емоції.

Пілот здійснює вимушену посадку в пустелі Сахара та на світанку його будить Маленький принц. Він розповідає про свої пригоди на планеті Земля, про своє колишнє життя на астероїді, і так далі. Повість “Маленький принц”, так само як і роман Убити Пересмішника, буде корисно прочитати не тільки дітям, а й дорослим. Думаю, Ця історія не така проста, як здається на перший погляд. Тут криється прихований сенс, який не кожна дитина вловить. Читаючи повість, відчуваєш себе дитиною та починаєш дивитися на навколишній тебе світ іншими очима. Очима тієї дитини, якою ви колись були. Неодмінно пригадаєте свої дитячі мрії та надії. Адже з віком ви багато чого забули, та й сприйняття вже інше.

Із перших кількох сторінок ви зрозумієте, чи це ваша книга, чи ні. Тут потрібно повірити в казку, а не намагатися її прискіпливо аналізувати чи накладати на бізнес.

Цілу книжку можна розібрати на цитати, і точно кожен винесе для себе щось корисне, кожен знайде саме ту частину, яка зачепить душу, змусить задуматися багато про що. Це одна з тих книг, яку повинен прочитати кожен. І після, дивлячись на зоряне небо ви віритимете, що на якійсь із них живе Маленький Принц.

Також в 2015 році зняли прекрасне кіно “The Little Prince“, яке візьміть та подивіться.

 

Читайте Common Sense По-українськи

Підписуйтесь на Телеграм канал https://t.me/onepaperbook
Facebook: https://www.facebook.com/onepaperbook
Twitter: https://twitter.com/OnePaperBook1
Instagram: https://www.instagram.com/onepaperbook/

 

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *