Славко Вакарчук іде в президенти!

Home / Blog / Славко Вакарчук іде в президенти!

Музикант Святослав Вакарчук, якого віднедавна вносять до різноманітних соцопитувань, як одного з ймовірних кандидатів у президенти України, хитро підтвердив висунення своєї кандидатури. “Буду міняти країну, і ніхто мене не зупинить”, – Вакарчук про свої президентські амбіції.

“Що спільного між підлітковим сексоми та походами Вакарчука в політику? Ти довго ідеш до цього, але дуже швидко закінчуєш та завжди хочеш спробувати вдруге”, – Майкл Щур.

Читайте Common Sense По-українськи

Телеграм канал https://t.me

Тактика білого коня

В цирку відбувається зібрання, і усі пропонують нові номери, які зможуть веселити глядачів. Леді-директиор цирку пропонує свій варіант: “Давайте усі актори та звірі будуть одночасно виступати на арені, повний зал забитий глядачами. І під куполом величезна дзеркальна куля переливається кольоровим світлом. Але куля наповнена гівном, і в якийсь момент вона лопає, і заливає усіх глядачів та артистів гівном. І тоді я виїжджаю на манеж на білому коні та в білому платті.”

Тактика полягає в тому, що поки усі б’ються за місце під сонцем ключовий гравець лише деколи з’являється на публіці, в самі ключові моменти, та не особливо фігурує. Поки усі гравці б’ються, та облипають брудом-гівном, ключовий гравець залишається чистим. При усій повазі та підтримці до Петра, але він теж застосував таку тактику у 2014 році, та з упевненістю переміг. Ключовим його виходом був виїзд на грейдері на Банковій.

Славко Вакарчук зробив гучну заяву

Нещодавно Славко провів зустріч із студентами Києво-Могилянської академії. Не його рідного Львівського Університету, де усі його знають та люблять, адже віддав свої роки працюючи лаборантом на кафедрі фізики (очевидці кажуть, що артист із нього в сотню разів кращий, ніж фізик).

Так, Вакарчук заявив, що українці хочуть бачити нові обличчя в політиці. Що він єдиний політик, який відмовився самостійно від влади. Про те, як він сильно не любить політику. Про те, що існують “вони”, які грабують країну та не хочуть нічого змінювати. Говорив багато популістичнизх закликів у стилі юулі чи сакашвілі чи радикальної партії. Одним словом говорив, як прекрасний політик. Ось кілька фраз із виступу:

– “Не в прізвищі справа, і точно не в моїх владних амбіціях…”  – Славку навіщо ти зібрав студентів і півтори години говориш про політику, яка тебе не цікавить?

– “Українські політики! Візьміться за голову, поки є ще час!” – Це ніщо інше, як базова фраза українського політика!

– “Святослав Вакарчук з’являється в політичних рейтингах? – Це політики винні, що я з’являюсь в політичних рейтингах!” – Тут питання в студію, а Олег Скрипка, Джамала, ТНМК, БумБокс і решта чому не фігурують у політичних рейтингах?

Отже, Славко Вакарчук іде в президенти!

Дивність Славка

Пам’ятаєте ми говорили про те, що Петро виграв вибори тактикою білого коня. Так от, така тактика не спрацьовує два рази поспіль. Через це, невдовзі Славко приєднається до боротьби на усіх парах, бо його політтехнологи розумні люди. Так, як Петро був мільярдером і міг самостійно спонсорувати свою кампанію (привіт дивакам, які думають, що його спонсорували олігархи), то Славко цього не може собі дозволити. Президенська кампанія коштує дуже дорого, починаючи 2.5 мільйонів гривень застави в ЦВК, яка навіть мене зупинила від висування кандидатури (а Кікстартер не прийме політичний проект). Далі ще важче: ефіри, телебачення, бігборди, штаби, виступи, буклетики та флаєри – це коштує сотні мільйонів дорогих грошей.

На своєму виступі Славко сказав: “Найбільший мій інсайт – це розуміння, що світ не чорно-білий, а 50 відтінків сірого.” – Тут уже виникає запитання до адекватності висловів, порівнювання України з ЛГБТ спільнотою. Буде необхідна армія політтехнологів, які писатимуть правильні тексти, а це ще в додаток багато грошей.

Майбутня тактика Вакарчука

Виступ перед студентами дає чітке розуміння, що Славко хоче боротись за молодий електорат, починаючи від студентів, закінчуючи ІТ-хіпстерами. Вони точно не забезпечать перемоги на найближчих виборах (гречку не їдять, а от “джинса” може піймати їх), але дозволять пройти до Верховної Ради і будувати плацдарм майбутньої політичної кар’єри.

Специфіка Славка в тому, що він незаплямований політикою чи владою. Він може без жодних докорів сумління сказати фразу на зразок: “Я збираюсь відвідати українське місто Донецьк та говорити напряму з українцями!” З ним будуть говорити по обидві сторони розмежування. Адже зі справи гаді зрозуміло, що запорєбрік усіма силами намагається заштовхати усю заварену кашу в український казан політики.

Ось його давній виступ, вміє навіть розказувати іншій стороні також, російською:

А що населення?

Сакашвілі немає, юуля метва, Андрій теж грає тактику “білого коня”, і теж програє. Якщо ви подивитеся на рейтинги, то через різні політичні процеси в країні, майже половина  населення України взагалі не може вибрати жодного політика або політичну силу вже сьогодні. Тобто є величезний вакуум, який будуть заповнювати кандидати на зразок Славка. Сьогоднішні політичні еліти добре знають цю ситуацію, і будують плани яким чином продовжити контролювати гру.

Моїй дружині Софії подобається музика Славка і вона завжди каже, що Славкові знадобилось більше десяти років, щоб “виспіватись” (в нотах вона більше розуміється ніж я). До того, він хрипів і мазав ноти на лайв концертах. Залишається надіятись, що для нової професії політика йому не знадобиться десяток років, щоб “виспіватись”.

А ви проголосуєте за Святослава Вакарчука?

Читайте Common Sense По-українськи

Підписуйтесь на Телеграм канал https://t.me/onepaperbook
Facebook: https://www.facebook.com/onepaperbook
Twitter: https://twitter.com/OnePaperBook1
Instagram: https://www.instagram.com/onepaperbook/

 

Святослав Вакарчук, Славко, політика, президент, електорат, 2019, Україна, тактика білого коня, співак, фізик

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *